Meble do HORECA – hoteli, restauracji, kawiarni

Meble do HORECA, czyli hoteli, restauracji i kawiarni to podstawowe wyposażenie sal gościnnych w tego typu miejscach. To właśnie od nich będzie zależeć wygoda i komfort klientów lokali gastronomicznych, a także doznania związane z przebywaniem w nich. Meble do HORECA powinny być nie tylko praktyczne, ale też stylowe. Ważne, by uzupełniały wnętrze lokalu lub jego ogrodu, w którym stoją i w którym przyjmowani są goście.

Kolekcja mebli ogrodowych Allez, Normann Copenhagen
  • Meble hotelowe
  • Krzesła hotelowe

Meble HORECA – jakie wybrać?

Meble HORECA powinny stanowić połączenie komfortu, wygody, praktyczności, stylu i atrakcyjnego wizualnie designu. Dlatego warto wybierać modele najwyższej jakości, które pochodzą od godnych zaufania, doświadczonych i cenionych powszechnie producentów. Czasem najlepszym wyborem będą meble do HORECA tapicerowane, eleganckie, innym razem – minimalistyczne, surowe, utrzymane w stylistyce skandynawskiej. Na szczęście, obecnie modne są różne warianty wyposażenia i wystroju hoteli, restauracji i kawiarni.

Fotel The Reader, Image

Meble ogrodowe HORECA

Również w ogrodach ważna jest spójność, którą możesz utrzymać, wybierając funkcjonalne meble do HORECA. Dobrze, jeżeli będą one nawiązywały w jakimś stopniu do wystroju wnętrza lokalu. To z pewnością stworzy niepowtarzalny efekt, będący niezwykle pozytywny w odbiorze. Meble ogrodowe HORECA muszą być odporne na warunki panujące na zewnątrz. Jedną z takich propozycji jest stolik ogrodowy Circum HOUE z blatem o średnicy 74 cm. Ten model jest wykonany z połączenia aluminium (blat) i stali (podstawa) malowanych proszkowo.

Stół Circle, Houe
  • Lampy do hoteli
  • Lampy do restauracji

Krzesła HORECA – na co zwrócić uwagę?

Krzesła HORECA powinny być wygodne. Dzięki temu klient będzie mógł zostać ugoszczony w komfortowych warunkach. W niektórych lokalach lepiej sprawdzą się siedziska drewniane lub stalowe, w innych takie, które zostały dodatkowo obite. Warto dobierać krzesła HORECA do stolików, przy których stoją, tak, by tworzyły zgrany duet. Wśród wielu propozycji znajdziesz eleganckie krzesło tapicerowane Time Flies UMAGE. Jego obicie to stuprocentowy poliester z recyklingu. Na uwagę zasługuje także jego unikalna forma. Tego typu meble do HORECA z pewnością wzbudzą zainteresowanie gości.

Krzesła Time Flies, Umage

Stoły HORECA – funkcjonalne i stylowe

Stoły HORECA na ogół są średniej wielkości, często okrągłe lub kwadratowe. Te opcje są szczególnie popularne w mniejszych kawiarniach i lokalach gastronomicznych. Warto zadbać o ich dopasowanie do krzeseł lub kanap, spójności doda także wspólny element z ladą. Tego typu meble do HORECA dodają wnętrzu charakteru. Uniwersalną propozycją jest stolik kawowy Allez 4L Normann Copenhagen o wysokości 75 cm i średnicy blatu wynoszącej 60 cm. Blat jest wykonany z dębu w kolorze naturalnym lub czarnym. Stolik HORECA świetnie połączy się z drewnianym krzesłem lub takim, którego nogi wykonane są z drewna.

Kolekcja mebli ogrodowych Allez, Normann Copenhagen

Meble do HORECA powinny się uzupełniać

Niewątpliwie, meble do HORECA powinny się uzupełniać. Oznacza to, że warto zadbać o ich odpowiednie dopasowanie, zachowanie elementu wspólnego. Mogą to być wykorzystane materiały lub kształty. Dzięki temu zabiegowi meble do HORECA nadadzą wnętrzu lokalu niepowtarzalnego wydźwięku, co zachwyci gości.

Fotele The Reader, Image

Zobacz również:

Pufadesign

Odpowiedz


*