Lampy sentymentalne

Za marką KaiGami kryje się Brytyjczyk Guillaume Lyons, absolwent Goldsmith College. Sama nazwa „kaigami” powstała od autorskiej sztuki gięcia elastycznych arkuszy tworzywa w trójwymiarowe kształty.

Linia abażurów KaiGami obejmuje modele Flame, Nautica, Swirl, Orchid, Delicosa, Volant, Pappilion oraz Star Flake. Wszystkie zrobione są z biodegradowalnego tworzywa. Inspiracją do powstania delikatnych i subtelnych lamp był świat fauny i flory w jego najbardziej ukrytej i niedostępnej ludzkiemu oku formie oraz obserwacja ludzkiego ciała. Przeniesienie konstrukcji kwiatów i roślin na formę lamp zaowocowało bardzo oryginalnym i głębokim efektem sensualnym.

KaiGami to wyróżniająca się na rynku propozycja oświetlenia, która idealnie sprawdza się w salonie, sypialni czy na tarasie – znakomicie korespondując z roślinnością ogrodową. Prezentujemy Wam osiem modeli sentymentalnych, pełnych subtelnego uroku lamp KaiGami.

Model: Flame


Model: Star Flake

Model: Nautica

Model: Swirl

Model: Orchid

Model: Delicosa

Model: Volant

Model: Papilion

Pufa Design

3 komentarze

  1. podoba misię ten eco disign, Nautica jest taka magiczna:)

  2. Ciekawe i niektóre niedrogie lampy. Mi się spodobały Swirl oraz Delicosa. A co sądzicie o modnych ostatnio tasiemkach? Różne kształty stelarzy? A kształt zbliżony do ula?

Odpowiedz


*