Lampa boja – efektowne oświetlenie

Lampa boja to modne i efektowne oświetlenie zewnętrzne. Minimalistyczny projekt przypadnie do gustu każdemu. Lampa boja sprawdzi się doskonale na podwórkach, balkonach i tarasach urządzonych w stylu marynistycznym lub boho. To odpowiedź na stale zyskującą na popularności modę na te dwie tendencje wnętrzarskie i ogrodowe. Boja lampa jest dostępna w trzech rozmiarach, dlatego z łatwością dopasujesz ją do swoich potrzeb, w tym tego, jak dużą powierzchnię ma oświetlić.

Kolekcja lamp SACKit
Kolekcja lamp SACKit

Lampa zewnętrzna jak boja

Lampa zewnętrzna jak boja to odpowiedź na potrzeby minimalistów, którzy właśnie urządzają ogród, taras lub balkon. Z pewnością jeden z trzech rozmiarów okaże się idealny dla Ciebie i tym samym odkryjesz zalety nowatorskiego oświetlenia. Lampa boja jest wodo- i pyłoodporna na poziomie IP67, można ją ładować bezprzewodowo lub za pomocą kabla, który jest dołączony do modelu SACKit. Ten wariant zawiesza się na balustradzie, lub haku wykorzystując gruby sznurek. Warto wspomnieć o regulacji jasności.

Lampa boja wisząca zewnętrzna SACKit
Lampa boja SACKit

Boja lampa – regulacja jasności

Boja lampa SACKit jest wyposażona w opcję regulacji jasności. Jest to ogromne udogodnienie dla użytkowników, które pozwala na stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Lampa boja świeci do 21 godzin przy 80% jasności i ponad 30 godzin przy wykorzystaniu 50%. Jej wytrzymała bateria, którą ładuje się bezprzewodowo lub z pomocą dołączonego kabla, także jest znaczącym atutem. Jest to model, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jeśli szukasz czegoś niezawodnego i oryginalnego w projekcie.

Lama boja SACKit – różne rozmiary

Lampa boja, czyli solidne oświetlenie zewnętrzne

Lampa boja jest bez wątpienia solidnym oświetleniem zewnętrznym o ciekawym designie. Oprócz wodo- i pyłoodporności na poziomie IP67 wytrzymuje także temperatury do -20°C. Z tego powodu może pozostać zawieszona na balustradzie także zimą. Lampa boja, czyli okrągły mleczny klosz wiszący na sznurku prezentuje się niepowtarzalnie. Do jej wykonania wykorzystano polietylen o wysokiej gęstości, poliwęglan i linę konopną. Możesz zdecydować się na lampę SACKit o średnicy 50 cm, 30 cm lub 17,2 cm. Każda sprawdzi się w innego rodzaju aranżacji, jako dodatkowe, albo główne źródło oświetlenia. Możesz także łączyć je ze sobą w jednym wystroju ogrodu, co z pewnością da ciekawy efekt.

Kolekcja lamp SACKit

Oświetlenie pełne uroku

Lampa boja to zdecydowanie oświetlenie zewnętrzne pełne uroku. Nada się doskonale do nowoczesnych, klasycznych, minimalistycznych, marynistycznych i boho aranżacji. Twój ogród, balkon lub taras zyska zupełnie nowy wyraz, który zachwyci każdego. Boja lampa może zostać zawieszona na balustradzie lub haku, do czego wykorzystuje się grubą i wytrzymałą linę konopną. Na uwagę zasługuje także naturalny kolor sznurka, który dodaje charakteru oświetleniu. Lampę boję warto wykorzystać niezależnie od rozmiarów przestrzeni, tym bardziej że występuje w różnych rozmiarach. Dzięki temu zwiększa się także łuna światła, jaką rozprasza. Lampa boja SACKit to coś, co wpisze się w gust osób szukających przede wszystkim funkcjonalności i solidności połączonych z ciekawym wykończeniem.

Kolekcja lamp SACKit

Zobacz także:

Pufadesign

Odpowiedz


*