Krzesła hotelowe – na co zwrócić uwagę?

Projektując wnętrze pokoi gościnnych, warto zwrócić uwagę na krzesła hotelowe. Z całą pewnością powinny być wygodne, praktyczne, dopasowane do pozostałych mebli, solidne. Dzięki temu posłużą gościom pojawiającym się w hotelu, nawet przez wiele lat. Krzesła hotelowe warto także odpowiednio pielęgnować, to jest czyścić we wskazany przez producenta sposób. Dobór metody zależy od rodzaju wykorzystanych tworzyw, ewentualnej obecności obicia lub zastosowania skóry ekologicznej.

Meble do restauracji hotelowej, Umage
  • Meble hotelowe
  • Lampy do hoteli

Krzesła hotelowe powinny być komfortowe dla użytkownika

Design siedzisk jest ważny, ale powinien uwzględniać także komfort podczas korzystania z krzeseł hotelowych. To cecha, którą szczególnie docenią zatrzymujący się w pokoju goście. Krzesła hotelowe mogą być tapicerowane, drewniane, stalowe, obite tworzywem lub skórą. Możliwości do wyboru jest naprawdę wiele. Porządnie wykonane siedzisko to takie, z którego korzysta się z przyjemnością, co pozwala na efektywny odpoczynek. Dlatego tak ważne jest, by wybierać modele od cenionych producentów, którzy współpracują z najlepszymi projektantami. Warto pamiętać, że krzesła do hoteli ustawiane są nie tylko w pokojach dla gości, ale też w innych częściach budynku, na przykład na korytarzach. Wówczas warto zadbać o spójność estetyczną wykorzystywanych mebli.

Krzesła do hoteli dopasowane do innych mebli

Dobrym pomysłem jest dopasowanie krzeseł hotelowych do innych zastosowanych we wnętrzu mebli. Mowa tu przede wszystkim o stołach, sofach i fotelach. Warto zadbać o wykorzystanie podobnych tworzyw lub kolorystyki. Jeśli krzesła do hoteli mają drewniane elementy, wskazane jest, by ich odcień odpowiadał innym drewnianym częściom wyposażenia, co da spójny efekt wizualny. Tutaj warto wymienić krzesło tapicerowane SM65 Skovby dostępne w aż 22 wariantach. Jest ono wykonywane na indywidualne zamówienie.

Krzesło SM65, Skovby
  • Meble do HORECA
  • Lampy do kawiarni

Krzesła hotelowe jako znak rozpoznawczy

Wygodne w użytkowaniu meble mogą stać się znakiem rozpoznawczym konkretnych pokoi. Wśród nich znajdują się krzesła hotelowe, które będą scalały cały wystrój pomieszczenia. To także dobre miejsce do szybkiego odpoczynku po podróży lub do chwili relaksu podczas picia kawy. Dlatego ważne jest umiejętne połączenie designu i funkcjonalności krzeseł do hoteli. Nie tylko trzeba skupić się na ich formie, kolorze i ewentualnym obiciu, ale też wysokości. Odpowiednio dopasowana do stolika, przy którym stoją, zapewni użytkownikom wygodę. Wśród wielu praktycznych krzeseł hotelowych możemy wymienić krzesło tapicerowane Time Flies Umage, którego wysokość sięga 83 cm. Na wyszczególnienie zasługuje także obicie z tkaniny z certyfikowanego poliestru z odzysku.

Krzesła Time Flies, Umage
Krzesła Time Flies, Umage
Detal, krzesła Time Flies, Umage

Wygoda dla gości to gwarancja ich zadowolenia

Wygoda w pokoju jest gwarancją zadowolenia gości. Dlatego warto dobierać najlepsze krzesła do hoteli. W zależności od wielkości pomieszczenia, ich ilość będzie się zmieniać. Krzesła hotelowe są jednym z podstawowych elementów wyposażenia i z tego powodu są często jednymi z pierwszych zauważanych mebli. Jako wygodne miejsce do odpoczynku z pewnością zostaną docenione.

Zobacz także:

Pufadesign

Odpowiedz


*