Jakie meble do bistro?

Odpowiadając na pytanie, jakie meble do bistro wybrać, pierwszą i słuszną myślą jest, że te wysokiej jakości. To dlatego, gdyż wyposażenie wnętrza niewielkiego lokalu gastronomicznego jest nieustannie poddawane różnym czynnikom, które mogłyby przyspieszyć zużycie. Designerskie meble do bistro będą służyć gościom całymi latami, a to zminimalizuje koszty związane z eksploatacją, również tą intensywną. Co więcej, dodatki powinny być komfortowe i stylowe. Klienci muszą czuć się dobrze, by móc w pełni docenić walory smakowe serwowanych potraw. Dbałość o ten szczegół bez wątpienia zwiększy ich zadowolenie. 

Solniczka i pieprzniczka, Mrs.Salt i Mr.Pepper, Spring Copenhagen
Stołek Bit, Normann Copenhagen

Funkcjonalne meble do bistro, czyli jakie?

Funkcjonalne meble do bistro to przede wszystkim stoły i krzesła dopasowane do siebie wysokością. Oprócz tego wyposażenie musi być solidne i stabilne, umożliwiając spożywanie posiłku w wygodny sposób. Cenną zaletą jest też lekkość i mobilność. Jeśli krzesła i stoły będą wykorzystywane we wnętrzu, warto sięgnąć po propozycje jadalniane, które są zrobione z naturalnych tworzyw, na przykład drewna. Jak najbardziej, meble muszą także odpowiadać wystrojowi sali dla gości, aby zachować spójność wizualną lokalu. 

Krzesło tapicerowane Curious, UMAGE

Jakie elementy ocieplą wnętrze lokalu?

W bistro ważny jest też klimat, a ten można wprowadzić także przez odpowiednie meble. Dlatego warto poświęcić im należytą uwagę. Wśród najpopularniejszych elementów wyposażenia lokalu gastronomicznego znajdują się:

– drewniane stoły, 

– tapicerowane krzesła, 

– drewniane meble, takie jak półki, regały. 

Ta lista pokazuje, że dużym uznaniem wśród dekoratorów wnętrz cieszą się naturalne materiały. Warto zadbać o to, by w bistro znalazły się dodatkowe meble poza miejscami do siedzenia, to jest właśnie regały i półki, dzięki którym zapanuje przyjemny, wręcz domowy klimat. Dobrym pomysłem jest też to, by w ten sposób wyeksponować rzeczy związane z historią lokalu, na przykład zdjęcia lub uzyskane wyróżnienia. 

Kinkiet Igram, Grupa

Jakie meble do bistro kupić?

Wyjaśniliśmy już, jakie meble do bistro warto mieć. Teraz pora pochylić się nad naszą ofertą. Znajdują się w niej m.in. krzesła tapicerowane Curious Oak UMAGE, dostępne w różnych kolorach, na przykład Summer Shine z czarnymi nogami. Dobrą wiadomością jest to, że dają one możliwość sztaplowania, czyli zakładania jedno na drugie, co znacznie ułatwia magazynowanie. Przyda się również stosowne oświetlenie. W tym celu warto zainteresować się kolekcją Igram GRUPA, w której znajduje się stylowy kinkiet ze stali malowanej proszkowo i szkła akrylowego. Ciekawym pomysłem będzie też ustawienie na stolikach lamp przenośnych, które doświetlą blat i wprowadzą ciepły nastrój. W bistro nie może zabraknąć także elementów zastawy stołowej. Tutaj dobrze sprawdzi się młynek do soli Mini Mrs. Salt i młynek do pieprzu Mini Mr. Pepper Spring Copenhagen. Posiłki natomiast można podawać gościom w efektownych miseczkach ceramicznych Spring Copenhagen z kamionki szkliwionej o pojemności 400 ml. Opcji do wyboru jest jednak więcej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skompletowania pełnego wyposażenia bistro – od mebli, przez oświetlenie, aż po elementy zastawy. W bistro nie może zabraknąć trwałych i solidnych mebli – stół okrągły SM33 SKOVBY będzie tutaj najlepszym wyborem. 

Kolekcja ceramiki Spring Copenhagen
Stół okrągły rozkładany SM33, Skovby

Przeczytaj także inne wpisy blogowe:

Pufadesign

Odpowiedz


*