Lampy ścienne loftowe, czyli idealne oświetlenie

W naszej ofercie znajdziesz stylowe i jakościowo wykonane lampy ścienne loftowe pochodzące od cenionych producentów. To idealne oświetlenie do wnętrz w stylu industrialnym. Za ich charakter odpowiedzialne są odpowiadające pofabrycznemu klimatowi elementy, często wykonane ze stali lub barwione na czarno z efektem matu. Takie lampy ścienne loftowe możesz zawiesić w dowolnym miejscu – na przykład w salonie lub sypialni, jako dodatkowe źródło światła.

Lampa ścienna Arigato, Grupa Studio
Kinkiet Post, Muuto
Kinkiet Baluna, Grupa Studio

Czym się kierować wybierając lampy ścienne industrialne?

Wybierając lampy ścienne industrialne, ważne jest, by ich stylistyka odpowiadała pofabrycznemu wystrojowi wnętrza. Doskonale sprawdzi się tutaj stal, często malowana proszkowo. Popularna kolorystyka lamp ściennych loftowych, którą polecamy, to czerń, szarość, granat, zieleń, a także oryginalny żółty. Takie elementy na ścianie, która z zamysłu jest surowa, niejednokrotnie z odkrytą cegłą, dodatkowo urozmaicą wystrój. Proponujemy m.in. kinkiet Rise Normann Copenhagen, który jest dostępny w każdym z wymienionych odcieni.

Kinkiet Rise, Normann Copenhagen

Lampy ścienne loftowe zamiast lampki nocnej

Ciekawą opcją jest wykorzystanie lamp ściennych loftowych w formie kinkietów jako zamienników lampek nocnych. To ułatwienie funkcjonowania w mieszkaniu w stylu industrialnym po zmroku, kiedy nie chcesz zapalać głównego światła. Możesz także wykorzystać lampy ścienne loftowe jako dodatkowe oświetlenie, na przykład podczas czytania. Kinkiety mogą być rozwieszane pojedynczo lub na przeciw siebie, równomiernie oświetlając lokum. Ich zaletą jest to, że możesz włączać każdy osobno, co pozwala na sprawowanie pełnej kontroli nad łuną światła.

Kinkiet Hashira, Menu

Lampy ścienne w stylu industrialnym są zwieńczeniem wystroju loftu

Oświetlenie jest integralną częścią loftu. Z tego powodu zachęcamy do wyboru porządnie wykonanych lamp ściennych industrialnych. Oferujemy m.in. propozycje od marek Nordlux, Normann Copenhagen i Muuto. Wśród nich z pewnością uda Ci się znaleźć dokładnie to, czego szukasz do swojego domu. 

Nasze lampy ścienne loftowe stanowią starannie wyselekcjonowany asortyment. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi produktami, do których należy m.in. kinkiet Arki Outdoor Nordlux, który sprawdzi się na zewnątrz, na przykład na balkonie.

Jakie oświetlenie sprawdzi się w lofcie?

Do idealnego oświetlenia dla loftu możemy zaliczyć lampy ścienne w stylu industrialnym, które często nawiązują także do estetyki retro. Niejednokrotnie przypominają reflektory scen teatralnych. Takie propozycje, które znajdziesz w naszym asortymencie, pozwolą na oddanie pofabrycznego uroku Twojego mieszkania. Lampy ścienne loftowe doskonale uzupełnią surowy design ścian i postarzane meble. Zachęcamy do wyboru modeli prostych i minimalistycznych, ale wpadających w oko i przykuwających do siebie uwagę. Jednocześnie, wszystkie lampy ścienne loftowe, które oferujemy, są maksymalnie praktyczne, co pozwala na dopasowanie oświetlenia do Twoich potrzeb.

Lampa Jazz, Umage

Zobacz również:

Pufadesign

Odpowiedz


*