Design By Us – ekskluzywne lampy idealne dla inwestycji

Przesłaniem, jakie przyświeca brandowi Design By Us, jest modny design i fantazja. Rasmus Larsson, założyciel Design By Us, śmiało odcina się od tradycyjnego, minimalistycznego podejścia do formy lampy. W zamian preferuje otwartość na zupełnie nowe, zaskakujące formy, które w połączeniu z materiałami najwyższej jakości oraz bogactwem detali stanowią charakterystykę tej kopenhaskiej firmy istniejącej od 1999 roku. Lampy Design By Us cieszą się uznaniem wśród architektów pracujących nad projektami wnętrz hoteli i restauracji.

Kinkiet New Wave, Design By Us

Tworzenie ciepłego klimatu

Lampy Design By Us wnoszą niezwykłą atmosferę do wnętrz, nadając im przytulności i tworząc doznania związane z wygodą, bezpieczeństwem i przynależnością do danego miejsca. Kolekcja lamp New Wave szczególnie polecana jest do restauracji, korytarzy i pokoi hotelowych. Składa się ona z plafonów i kinkietów o owalnym kształcie, wykonanych z ręcznie dmuchanego falistego szkła w odcieniach bursztynu, różu, przezroczystości oraz z czarną podstawą. Lampy te posiadają złote wnętrza Eyeball, które emitują złocistą barwę światła. Kolekcję New Wave można zobaczyć w renomowanych miejscach, takich jak restauracje Smör, UNDA, Holly, klub Museo czy na wycieczkowcu Symyrli Line w kajutach.

Kinkiet i plafon New Wave XL z Eyeball XL, Design By Us

Design haute couture

W ekskluzywnych wnętrzach hoteli i restauracji o charakterze butikowym, duże znaczenie mają odważne i bogate detale. Lampy stołowe z kolekcji Design By Us cieszą się uznaniem projektantów, stając się polem do eksperymentowania z formami, kloszami i przede wszystkim kolorami. Marka śmiało sięga po chromowane powierzchnie, złote wykończenia, marmur, co sprawia, że lampy stołowe, takie jak kolekcje Ball On, Blindspot oraz Punk Deluxe, znalazły swoje miejsce w inwestycjach, takich jak Brønnum czy restauracja hotelu Brandan.

Lampa stołowa Punk Deluxe, Design By Us

Czas karnawału

Projektanci Design By Us wyznaczyli sobie dwa szczególne materiały – wielobarwny kryształ i marmur. Kolekcja Carnival, biżuteryjna lampa wisząca w kilku wariantach kolorystycznych, oferuje możliwość tworzenia efektownych świetlnych kompozycji. Lampy stołowe z kryształową podstawą są prawdziwym rarytasem. Marmur to kolejny szlachetny materiał, z którego twórcy Design By Us często korzystają. Niewielka lampa bezprzewodowa Trip zachwyca nietypowymi połączeniami marmuru z różowym czy pomarańczowym kloszem. Marble Art to lampy soplowe z różnych odcieni marmuru, przypominające formę Carnival. Limbo natomiast to minimalistyczna lampa wisząca z marmurowym rdzeniem i specjalną podłużną żarówką Tube Bulb. Design By Us zachęca do wnętrzarskiej zabawy, podkreślając, że ich projekty mają być rozpoznawalne wszędzie tam, gdzie się pojawią.

Kolekcja lamp Ballroom, Design By Us
Lampa wisząca Shahin, Design by Us

Przeczytaj również inne wpisy blogowe:

Pufa Design

Odpowiedz


*