Lampa stołowa bezprzewodowa – dodatkowe źródło światła

Lampa stołowa bezprzewodowa to świetne dodatkowe źródło światła w salonie, czy jadalni. Przyda się szczególnie po zmroku lub w zimowe miesiące, kiedy szybko znika słońce. Lampa stołowa bezprzewodowa może być utrzymana w stylu retro, futurystycznym, industrialnym, nowoczesnym, czy minimalistycznym. W skrócie – każdy znajdzie coś dla siebie. Zwróć uwagę na to, by wybrana przez Ciebie lampa stołowa bezprzewodowa miała jak największą funkcjonalność. Dobrym przykładem przydatnych opcji są regulacja natężenia i barwy światła oraz możliwość poruszania kloszem.

Lampa Carrie LED, Menu

Jaką lampę stołową bezprzewodową wybrać?

Zachęcamy do wyboru jak najbardziej funkcjonalnych lamp stołowych bezprzewodowych. Mowa tu o modelach z regulowanym światłem, zmiennym kierunkiem jego padania, czy takich, które automatycznie się wyłączają. W salonie przyda się również lampa stołowa bezprzewodowa, do której możesz podłączyć telefon, by go naładować. Warto decydować się na modele o ciekawym designie. Do takich należy lampa stołowa bezprzewodowa Snowball Large Spring Copenhagen. Jest ona wykonana z drewna bukowego i szkła opalizowanego. Czas ładowania wynosi 3-4 godzin, natomiast użytkowania – ok. 10 godzin.

Lampa bezprzewodowa Snowball, Spring Copenhagen

Bezprzewodowa lampa stołowa w stylu nowoczesnym

Nowoczesna bezprzewodowa lampa stołowa może odznaczać się ciekawą, rzadko spotykaną formą. Design takiego modelu może być zarówno minimalistyczny, jak i pełen przepychu. Dobór zależy od całości wystroju danego pomieszczenia i Twojego gustu. Lampa stołowa bezprzewodowa to doskonała ozdoba domu i to o praktycznym charakterze. Jednym z takich modeli jest Porta Normann Copenhagen, która odznacza się trzema poziomami jasności i pracą, która w zależności od natężenia światła się zmienia. Przy 100% wynosi 8 godzin. 70% – 24 godziny, a przy 40% – 90 godzin.

Lampa bezprzewodowa Porta, Normann Copenhagen

Lampa bezprzewodowa stołowa retro

Lampy stołowe bezprzewodowe mogą nawiązywać także do stylistyki retro. Ich design to doskonały kontrast do nowoczesnej technologii wykorzystanej w produkcji. Tego typu lampa stołowa bezprzewodowa świetnie sprawdzi się w minimalistycznie urządzonych wnętrzach – zarówno w salonie, sypialni, jak i w przedpokoju, gdzie możesz ustawić ją na komodzie. Jest więc wyjątkowo praktyczna. Zwróć uwagę na lampę bezprzewodową Torso Menu w kolorze rubinowym. Jej średnica wynosi 12 cm, natomiast wysokość – 20 cm. Model ten można ładować przy pomocy USB lub płyty ładującej od Menu.

Lampa bezprzewodowa Torso, Menu

Wiele opcji do wyboru

Wśród lamp stołowych bezprzewodowych jest naprawdę wielki wybór. Dlatego z pewnością uda Ci się znaleźć to, czego szukasz. Niezależnie od wystroju domu, lampa stołowa bezprzewodowa o odpowiednim designie może stać się jego nieodłączną częścią. Warto zwrócić uwagę na jej funkcjonalność. Szczególnie na czas ładowania i pracy, opcję regulacji światła i inne dodatkowe możliwości. Ważny jest także styl, w jakim lampa stołowa bezprzewodowa jest utrzymana. Może on nawiązywać do inspiracji retro, nowoczesności, industrializmu, czy najprostszego minimalizmu, który także ma wielkie grono zwolenników.

Zobacz również:

Lampa bezprzewodowa Asteria Move nuance rose, Umage

Pufadesign

Odpowiedz


*