Kinkiety czarne – trendy 2021 cz. 2 – czyli dlaczego czerń w kinkietach sprawdza się wyśmienicie?

Kinkiety czarne to lampy na które warto postawić w 2021 roku we wnętrzach – zarówno salonowych, sypialnianych, przedpokoju, na tarasie czy w gabinecie. Czarny kolor w kinkietach połączony z tworzywami takimi jak stal, aluminium daje efekt nowoczesności i minimalizmu. A w trendach 2021 roku nadal będzie królować prostota z nutą elegancji w projektach wnętrz. Z kolorem czarnym na kinkiecie mamy pewność, że nie będzie on wymagał zmiany, nawet jeśli zdecydujemy się np.: na inną kolorystykę ścian czy przeprowadzimy gruntowną metamorfozę wnętrza. Czerń to bowiem uniwersalność i łącznik wielu stylów. W 2021 roku dominować będą jednak nowoczesne aranżacje przestrzeni, a w takich to, proste i czarne kinkiety sprawdzą się doskonale.

Kinkiet Post

– Kinkiety czarne

– Kinkiety do kuchni

Propozycje niebanalnych i designerskich kinkietów czarnych na 2021 rok

Pierwsza z propozycji czarnego kinkietu to coś dla osób odważnych, niebojących się niesztampowych rozwiązań. Jest to kinkiet czarny z serii Monkey marki Seletti. Kinkiet ten – jak sama nazwa wskazuje – przedstawia postać małpki trzymającej w rozmaity sposób kabel zakończony świecącą żarówką. Małpka przybiera- w różnych wersjach lampy – najrozmaitsze pozycje i prezentuje się bardzo zabawnie i wesoło. Jej postać jest wykonana z żywicy i nade realistyczna. Kinkiet czarny w stylu małpki stanowi swoiste arcydzieło i estetyczną dekorację ściany. Wyśmienicie wypełni pustą przestrzeń ściany – niczym obraz czy rzeźba. Kinkiet czarny Monkey wprowadzi do pomieszczenia ciepły i przytulny klimat. Z całą pewnością ten kinkiet czarny jest dedykowany dla miłośników animalistycznego stylu. Jest to włoska seria lamp, cechująca się wysoką jakością i dbałością o detale na najwyższym poziomie.

Kinkiet Monkey

Kolejną propozycją kinkietu czarnego dla projektów wnętrzarskich w 2021 roku jest kinkiet Rise Normann Copenhagen. Jest to lampa duńskiego, słynnego producenta, który w swych projektach stawia na szalenie modny skandynawski styl. Kinkiet czarny Rise Normann jest niedużych gabarytów, co sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach, a także w sypialni, jako kinkiet tuż nad łóżko. Klosz ma cylindryczny kształt i wykonany jest z proszkowanej na czarno stali. Element mocujący kinkietu wykonany jest z jesionowego drewna i stanowi doskonały akcent, podkreślający skandynawską stylistykę. Kabel kinkietu pozostaje w niewidocznym białym oplocie. Dodatkowo klosz tego czarnego kinkietu posiada mechanizm obracający, więc można nakierować strumień świetlny zgodnie z potrzebami. Ten kinkiet czarny stanowi doskonałe rozwiązanie jako lampka dla miłośników czytania książek w późnej porze wieczornej.

Kinkiet Rise

Mamy jeszcze jedną interesującą propozycję w rankingu kinkietów czarnych na rok 2021. Jest to kinkiet Baluna Wall. Kinkiet ten to wyjątkowa elegancja przejawiająca się w prostocie formy. Kinkiet składa się z szklanego, mleczno-białego klosza w bryle kuli. Przedmiotowa szklana kula umiejscowiona jest w metalowej, proszkowanej na czarno podstawie i to właśnie w niej dowolnie rotuje.

Kinkiet Baluna

– Kinkiety do łazienki

– Kinkiety do sypialni

Kinkiety Baluna

Idealnym rozwiązaniem jest zamontowany ściemniacz światła, który pozwala na pełną regulację poziomu jasności. Kinkiet Baluna również wyśmienicie nadaje się jako lampka nad sypialniane łoże albo jako kinkiet w czytelniczej strefie salonu czy gabinetu. Podsumowując, kinkiety czarne w 2021 roku będą wyjątkowo modne i poszukiwane. To inwestycja na lata, bowiem kinkiety czarne – w przedstawionej formie – nie wyjdą szybko z mody i zawsze upiększą naszą przestrzeń. Dodatkowo cechuje je praktyczność, emisja dobrze rozproszonego światła i możliwość regulacji do własnych potrzeb i preferencji.

– Kinkiety czarne – trendy na 2021 rok

– Kinkiety do sypialni – trendy na 2021

– Żyrandole do sypialni – trendy w 2021 roku

Pufadesign

Odpowiedz


*