Kinkiety czarne – trendy na 2021 rok, czyli uniwersalnie, ponadczasowo i designersko

Kinkiety czarne, utrzymane w minimalistycznym, subtelnym stylu to niekwestionowany trend 2021 roku. Kolor głębokiej czerni doskonale komponuje się z wnętrzem nowoczesnym i dodatkowo nigdy nie wychodzi z mody. Kinkiety czarne zawsze bardzo dobrze komponują się z bogatą paletą kolorów, różnymi fakturami i strukturami oraz dekoracjami. Wraz z kinkietami czarnymi mamy pewność, że nawet po przemalowaniu ścian, zmianie tynku strukturalnego, dodaniu paneli, kasetonów, gzymsów, sztukaterii etc. kinkiet czarny będzie wyśmienicie pasował do całości.

Kolekcja kinkietów Arigato

– Kinkiety czarne

– Kinkiety do łazienki

Kolekcja lamp Arigato

Kinkiety czarne modne w 2021 – w salonie czy też w sypialni – to lampy charakteryzujące się prostą formą, minimalizmem, odrobiną surowości w stylistyce, acz absolutnie nie są banalne w swej estetyce. Wręcz przeciwnie, bardzo skutecznie przyciągają uwagę. Mowa tu o kinkietach nowoczesnych czarnych, które poniekąd swoją formą nawiązują do lamp biurkowych, tylko w formule wiszącej, przeniesionej na ścianę. Dzięki temu uzyskujemy efekt funkcjonalności, daleko idącej praktyczności w ich użytkowaniu, otrzymujemy dobre światło – tak jak przy biurkowym oświetleniu, ale również designerski styl i interesującą dekorację ścian oraz całego pomieszczenia.

Kolekcja kinkietów Arigato

Propozycje kinkietów czarnych w trendach 2021

Jedną z propozycji kinkietu czarnego, który z pewnością będzie stanowił hit 2021 roku to kinkiet ARIGATO. Kinkiet ten charakteryzuje się prostotą wykonania i nowoczesnością. Stalowe ramiona kinkietu są łamane w połowie, tworząc doskonały wysięgnik dla klosza. Klosz czarnego kinkietu ARIGATO wykonany jest z aluminium proszkowo malowanego na matowy kolor czerni. Wnętrze klosza utrzymane jest zaś w kontrastującym białym kolorze, co sprzyja odbiciu światła i rozświetleniu pomieszczenia. Ciekawym rozwiązaniem w tym kinkiecie czarnym jest zamontowanie dodatkowej czarnej osłony, tuż przed żarówką, co wyśmienicie rozprasza światło przez szczeliny boczne. Dodatkowo tak rozproszone światło z czarnego kinkietu nie ślepi w oczy. Jest wygodne i zdrowe dla naszego wzroku. Kinkiet czarny ARIGATO można dowolnie regulować: zarówno klosz, jak i jego ramiona.

Kinkiet Arigato

Drugą znakomitą propozycją w mini rankingu czarnych kinkietów na 2021 rok jest lampa z serii ILI ILI wykonana z ręcznie tłoczonego i malowanego proszkowo aluminium. Klosz w tym przypadku ma bardziej stożkowy wygląd, złożony jest z dwóch elementów łączonych małymi nitami. Ramię tego kinkietu czarnego jest mniejsze, niż w poprzednio prezentowanym kinkiecie czarnym. Ten kinkiet czarny sprawdzi się zwłaszcza w mniejszych przestrzeniach – ze względu na mniejsze gabaryty, albo jako kinkiet sypialniany, umiejscowiony po obu stronach łózka, nad nocnymi stolikami. Czarny kinkiet w tej wersji z powodzeniem zaspokoi potrzebę tradycyjnej stojącej lampki nocnej. Ramię czarnego kinkietu ILI ILI jest regulowane, można przekręcać na boki. Zaletą jest to, że kinkiet czarny ILI ILI można zamontować wraz z przewodem, albo też podłączając go bezpośrednio do oświetlenia w ścianie.

Kinkiet Ili Ili

– Kinkiety do kuchni

– Kinkiety do sypialni

Następną propozycją kinkietu czarnego na 2021 rok jest model kinkietu Blush Northern. Kinkiet ten poza uniwersalnym kolorem czarnym występuje również w wersji białej i blado różowej. Kinkiet ten jest wyjątkowo elegancki, lekki i praktyczny. Klosz kinkietu zawieszony został na miękkim i elastycznym ramieniu, które można dowolnie modelować, tak aby skierować światło w miejsce, gdzie aktualnie jest potrzeba. Dodatkowo ten kinkiet czarny posiada włącznik z wmontowanym ściemniaczem światła.

Kinkiet Blush

Kinkiet Blush Northern jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko do nowoczesnego salonu, ale także dla pokoju dziecięcego, gabinetu czy sypialni.

Kinkiet Blush

Prezentowane kinkiety czarne wyśmienicie pasują do nowoczesnych przestrzeni, zwłaszcza tych utrzymanych w industrialnym, minimalistycznym czy loftowym stylu. Doskonale wyglądają na tle białej ściany, betonowego tynku, ściany ceglanej czy pokrytej innymi fakturami. Matowa czerń w 2021 roku będzie królować w oświetleniu pomieszczeń. Dodatkowo tego typu oświetlenie sprawdzi się zarówno w sytuacji, gdy chcemy pracować, uczyć się, jak i odpocząć, czy zrelaksować się.

– Kinkiety czarne – trendy w 2021 roku, cz. 2

– Kinkiety do łazienki – trendy na 2021

– Kinkiety do sypialni – trendy na 2021

Pufadesign

Odpowiedz


*