Ogród – idealne miejsce, aby odpocząć

Wszyscy uwielbiamy ten moment, gdy wracając z pracy rozsiadamy się wygodnie na sofie. Kiedy tylko pogoda zaczyna obdarowywać nas ciepłymi promieniami słońca najlepszą, idealną alternatywą dla salonu staje się wypoczynek ogrodowy. Aranżując przydomowy teren pełen zieleni i niejednokrotnie pozostałych kolorów w postaci rozmaitych kwiatów warto zwrócić uwagę na dobór mebli. Ogrodowy komplet wypoczynkowy zapewni nam możliwość codziennego relaksu na łonie natury w pobliżu swoich własnych czterech ścian. Idealne modele siedzisk powinny być jak najbardziej komfortowe, tak, byśmy mogli w pełni cieszyć się z wiosenno-letnich popołudni. W tej roli wspaniale sprawdzi się krzesło bujane Clips Rocking firmy Houe.

Fotel Click, Houe

Zobacz artykuł: Dodatki i gadżety do ogrodu

Ten niecodzienny model umożliwia nam delikatne i odprężające kołysanie się, dzięki czemu chwila odpoczynku po całym dniu wyzwań jest jeszcze przyjemniejsza. Możemy zdecydować się na dowolny z sześciu wariantów kolorystycznych, co sprawia, że krzesło wpasuje się właściwie w każdy układ, jaki zaplanujemy dla naszego ogrodu. Odpowiednio urządzony skrawek zieleni zapewni nam optymalne warunki do codziennego wypoczynku, dzięki bliskości bujnej roślinności, która się w nim wznosi. Wygodne meble ogrodowe to coś, co wydaje się wręcz niezbędne, gdy planujemy delektowanie się kawą przed domem.

Fotel Click, Houe

Lampy ogrodowe

Akcesoria ogrodowe

Chwila przerwy od codziennych wyzwań

Codziennie przychodzi nam zmagać się z nowymi wyzwaniami. Jak wiadomo, dla naszego zdrowia niezbędna jest także chwila odpoczynku. Doskonałym pomysłem wydaje się spędzenie krótkiej przerwy od obowiązków we własnym ogrodzie. Aby chwila wytchnienia stała się możliwa, niezwykle przydatne okazują się wygodne i jednocześnie praktyczne meble ogrodowe. Ciekawym zamiennikiem dla klasycznych krzeseł są fotele modułowe. Jednym z nich jest model Level marki Houe, który oprócz wygody zapewnia nam styl przykuwający spojrzenia wszystkich gości. To wspaniała opcja dla zwolenników oryginalnych rozwiązań, cechujących się jednocześnie bardzo dużą funkcjonalnością. Poszczególne elementy ogrodowych mebli modułowych pozwalają tworzyć nowe aranżacje i całość dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Przykładowo w połączeniu z dedykowanym na zewnątrz stolikiem kawowym tworzą bardzo przytulną strefę relaksu i wypoczynku.

Stolik Level, Houe

Zobacz artykuł: Wiosenne przebudzenie z Pufa Design

Wypoczynek ogrodowy – wygoda i funkcjonalność powinny iść w parze

Poszukując odpowiednich zestawów mebli ogrodowych zastanówmy się, jak zamierzamy je umiejscowić. Rozplanowanie układu poszczególnych elementów z pewnością ułatwi nam zakupy. Do bardziej oryginalnych projektów mebli ogrodowych wypoczynkowych należą fotele polskiej marki Vzór z serii RM58. Ich niecodzienny design nada terenom wokół naszego domu intrygującego charakteru. Nikt z odwiedzających nas przyjaciół nie będzie w stanie przejść obok nich obojętnie. Zwolennicy nowatorskich projektów docenią ofertę marki Vzór za nietuzinkowe podejście do projektowania mebli ogrodowych. Wyróżniające się siedziska sprawiają, że codzienne chwile spędzone na świeżym powietrzu wydawać się będą jeszcze przyjemniejsze. Zarówno wnętrze domu, jak i podwórze wokół niego to nasz azyl. Miejsce, które daje schronienie, pozwala odpocząć, a jeśli dodatkowo każdego dnia napawa nas dumą i satysfakcją, to uzyskaliśmy wyśmienity efekt, dlatego warto zadbać o to, by zastosowane rozwiązania jak najlepiej wpasowywały się w nasz gust.

Fotel RM58, Vzór

Zobacz artykuł: Mebel ikona! Wzór wprowadził nowe modele foteli

Pufa Design

1 komentarz

  1. Uwielbiam sobie usiąść na pufie w ogrodzie jest to świetny feeling.

Odpowiedz


*