Pufinki w żywiole – są już wyniki Urodzinowego Konkursu

Okazało się, że design ma wiele wspólnego z językiem polskim, słowotwórstwem i zabawą słowem. Pragniemy podziękować każdemu z osobna, kto wziął udział w konkursie z okazji 5 urodzin Pufa Design. Odpowiedzi na konkursowe zadanie zaskoczyły nas i rozczuliły. Wybór zwycięzców był bardzo trudny!

1baner_5_urodzinyJaka jest Pufa Design? Z czym kojarzy się nasza marka? Jak ją widzisz? Wśród wielu nadesłanych wypowiedzi wybraliśmy takie oto kombinacje.

Prezent lampę Cuna od VITA Copenhagen w kolorze czarnym wraz z przewodem otrzymuje od Pufa Design Piotr za zestaw haseł, który z przymrożeniem oka i rozbrajającym humorem opisuje ideę Pufa Design wraz z akcentem lokalnym (dodajemy też tłumaczenie):

Pufinki (czyli małe czekoladowe pufy dla dzieci PRLu)

Albatros (czyli leżak w Kołobrzegu)

EkoModa (czyli komoda eko)

Coolekcja

Pinknie (czyli bez różu)

Piotrze gratulujemy umiejętności kojarzenia słów!

Lampa Lora marki VITA Copenhagen wraz z przewodem pojedzie do Marzeny, za ciekawą odpowiedź w formie sloganu składającego się z 5 słów:

Tutaj jest wielka dziergana miłość

Hasło w niezwykły sposób nawiązuje do misji Pufa Design – „from Pufa Design with love”. Nagradzamy je za odzwierciedlenie idei miłości przejawiającej się w budowaniu przyjacielskich relacji w biznesie i kierowania się pasją w życiu. „Dzierganie” w ciepły sposób nawiązuje z kolei do pieczołowitej selekcji produktów, indywidualnego podejścia, miłej atmosfery….jaką pielęgnujemy każdego dnia w Pufa Design.

Marzeno, gratulujemy, bardzo nas ujęłaś tymi słowami.

Nadesłane odpowiedzi konkursowe były niesamowite. Dostarczyły nam wielu pozytywnych emocji. Trudno nam było wyróżnić jedną osobę, dlatego nagradzamy 3 osoby i 3 odpowiedzi. Nasz plakat Love Pufa Design zawiśnie w salonie.

Kolejnego Piotra, za zestaw haseł:

Domator, Design, Żywioł (Narzeczona w swoim żywiole :P), Nowoczesność, Estetyka

Kto by pomyślał, że wywołujemy tak skraje uczucia. Od domowego ciepełka, po szaleństwo zakupowe. Dzięki Piotr 🙂

Magdaleno, otrzymujesz od nas nagrodę, za skupioną na człowieku, jego potrzebach i odczuciach wizualną grę słowną, kojarzącą Ci się z Pufa Design:

Magdalena_praca_konkursowa_Pufa_Design

Anno, stoisz na straży języka! To, co jest lokalne, jest dla nas ważne. Bardzo spodobało nam się, że w zabawie wykorzystałaś stare, zapomniane słowa. Sprawdziliśmy znaczenie każdego z nich. Polecamy też Czytelnikom 😉

Świetlane

Kokieteryjne

Bisiory

Srzęca

Mier

Plakat Pufa Design Love wędruje do Ciebie. Dziękujemy i gratulujemy.

Nagrodzonych prosimy o kontakt z naszym sklepem w celu ustalenia formy wysyłki nagród.

Bardzo dziękujemy za wspólna zabawę.

Adam i Paweł

 

Pufa Design

Odpowiedz


*