Świeżości 2015. Wieszak PLAY Normann Copenhagen

Młodzi i zdolni projektanci z Normann Copenhagen po raz kolejny udowadniają, że to ich piłka jest nadal w grze. Niczym rozgrywka w ramach Ligi Mistrzów – nowy wieszak ścienny PLAY dostarcza użytkownikom wiele radości i emocji.

Prosty i funkcjonalny, a jednocześnie żartobliwy i urzekający PLAY udowadnia, że wieszak wcale nie musi być nudny. Zaokrąglone ramiona wykonane z drewnianych kawałków o różnej długości to inspiracja piłkarzykami, znanymi ze stołowych gier.

Przejmij inicjatywę i zabaw się z PLAY. Na jego pięciu haczykach pewnie – niczym piłkę w siatce – umieścisz płaszcze, kurtki, torby, kapelusze, apaszki czy klucze. Piękno surowego drewna efektywnie komponuje się z powściągliwą szarością ramion wieszaka. W momencie kiedy go nie potrzebujemy i nic na nim akurat nie wisi PLAY robi wrażenie stylowej dekoracji ściennej.

inspiracje_pufa_design

Zdjęcie mamy dzięki: paradise tour

Wieszak PLAY zgra się z każdym wnętrzem – czy to będzie nowoczesny pokój dzienny połączona z kuchnią, minimalistyczna sypialnia, czy też łazienka w stylu eko. Oto łyk inspiracji.

pufa_design_inspiracje_ wieszak_play

Zdjęcie mamy dzięki: paradise tour

 

pufa_design_inspiracja_wieszak_play

Zdjęcie mamy dzięki: paradise tour

PLAY od Normann Copenhagen pozwoli Ci uporządkować wiele egzemplarzy Twojej garderoby. Teraz dostępny w e-sklepie Pufa Design w lekkiej, wiosennej cenie – tylko do 24.04.2015 r.

oferta_tygodnia_fb_play

Pufa Design

Lampa Hollow Blue Marmalade pomarańczowy Pufa Design

Odpowiedz


*