Sypialnia w bloku – jak ją zaaranżować, aby była funkcjonalna?

Kiedy w grę wchodzi aranżacja sypialni w bloku, mamy spore pole do popisu. Ograniczony metraż wymaga od domowników przemyślanego doboru mebli i akcesoriów tak, by każde z nich było jednocześnie stylowe, ale i przede wszystkim funkcjonalne. Dlatego też, tak dobrze sprawdzą się wielofunkcyjne propozycje łączące sobie kilka uzupełniających się wzajemnie cech. Takie rozwiązania wspaniale wkomponują się w nowoczesne wnętrza. Rozsądnie urządzona sypialnia w bloku może zawierać w sobie zarówno część służącą do relaksu, składającą się z wygodnego łóżka i półki, na której ulokowane zostaną ulubione książki, jak również miejsca, gdzie będzie można skupić się na pracy lub nauce.

Półka String Pocket, String

Ciekawą opcję stanowi połączenie lampy podłogowej ze stolikiem. Ten niezwykle oryginalny element wyposażenia doskonale sprawdzi się w niewielkim mieszkaniu, dzięki szerokiemu zastosowaniu i możliwości obrotu ramienia lampy. Tego rodzaju meble wspaniale zdają egzamin z praktyczności, dzięki czemu idealnie nadają się do aranżacji sypialni w bloku, która dzięki nim będzie prezentować się niezwykle nowocześnie.

Aranżacja sypialni - inspiracje
Lampa zintegrowana ze stolikiem Igram, Grupa

– Kinkiety do sypialni

– Lampy do sypialni

Stylowo zaaranżowana sypialnia w bloku to też praktyczne meble

Sypialnia może stać się ulubionym pomieszczeniem domowników. Dzieje się tak za sprawą niezwykle praktycznych i jednocześnie stylowych mebli, jakie zostaną w niej umieszczone. Ponieważ mieszkania w bloku często wymagają od mieszkańców rozsądnego podejścia do kwestii aranżacji, warto zastanowić się, co jest nam najbardziej potrzebne. Bez wątpienia w sypialni w bloku nie powinno zabraknąć szafy i regału, które będą skrywać nie tylko ubrania, ale i najpotrzebniejsze akcesoria. Regał Stories od Umage to minimalistyczna dębowa propozycja, która za sprawą otwartej konstrukcji wspaniale sprawdzi się na niewielkim metrażu. W zestawie z meblem otrzymujemy trzy drewniane skrzyneczki, które pozwolą na ukrycie drobnych elementów podczas aranżacji sypialni w bloku. Jednocześnie, prosty design doskonale wkomponuje się w większość stylów, w jakich można urządzić mieszkanie, co przyczynia się do tego, że regał sam w sobie może stanowić ozdobę pomieszczenia.

Regał Stories, Umage

Sofy

Meble

Oryginalne propozycje pozwolą odmienić aranżację sypialni w bloku

Czasem wystarczy jeden oryginalny element, aby całkowicie odmienić aranżację sypialni w bloku. Niezależnie od tego, co jest akurat niezbędne lokatorom, można pozwolić sobie na dobór idealnego akcesorium. Zdecydowanie, na ograniczonej przestrzeni przydadzą się unikalne i cieszące funkcjonalnością meble. Jedną z możliwości stanowi stołek w kształcie schodków, zapewniający jednocześnie komfortowe siedzisko, jak i podkładkę lub półkę. Co więcej, kiedy dosięgnięcie czegoś z wysokiej szafki staje się utrudnione, wystarczy posłużyć się właśnie produktem marki Northern z serii Dais. Tego typu dodatki w aranżacji sypialni w bloku cieszą się szczególnym uznaniem wśród użytkowników. Ich wielozadaniowość sprawia, że stają się stałą częścią wyposażenia, która mocno przydaje się domownikom. Dodatkowo, unikalny design wspaniale dopełnia wnętrze bez względu na stylistykę. Meble zastosowane w sypialni mogą zarówno cieszyć oko, jak i wiernie służyć mieszkańcom, co jest ich niewątpliwą zaletą.

Stołek Dais, Northern

Komody

Pufy i siedziska

Pufadesign

Odpowiedz


*