Spotkanie ze Skandynawią. Lampy i meble UMAGE na targach Warsaw Home

Już wkrótce wielbicieli i użytkowników dobrego wzornictwa czeka nie lada gratka – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home. W tym roku zobaczymy na nich  duńską markę Umage, znaną z projektów oświetlenia, a od niedawna także mebli.

Zapraszamy_Umage_Warsaw_Home

Warsaw Home, organizowane po raz trzeci, szybko zyskały rangę największych targów wnętrzarskich w Polsce i jednych z największych w Europie Środkowo-Wschodniej. W zeszłym roku zaprezentowało się na nich ponad 400 firm polskich i zagranicznych, a teraz liczba ta ma zostać podwojona!

W edycji 2018 weźmie udział duńska marka UMAGE. Do niedawna funkcjonująca pod nazwą Vita Copenhagen, jest świetnie znana wielbicielom skandynawskiego dizajnu z pięknych i praktycznych lamp do samodzielnego montażu; w tym roku zaś zaskoczyła odbiorców kolekcją mebli. Umage i jej polski dystrybutor Pufa Design pokażą w Warszawie propozycje z obu grup produktów. Projekty oświetleniowe reprezentować będą takie wzory jak: Clava, Conia, Silvia, Alva, Acorn, Carmina, Ribbon, Aluvia, Asteria, Chimes i wisienka na torcie – Eos (lampy z piór). Do tego akcesoria: Tripod, Champagne, Willow. To tylko wycinek, bardzo jednak reprezentatywny, ponad dziesięcioletniego dorobku marki.

Kolekcja mebli zostanie za to zaprezentowana w całości i w dwóch wersjach kolorystycznych (naturalny i ciemny dąb). Będą to fotele o zachęcających nazwach (The Reader, The Conversation Piece), małe zgrabne stoliki (My Spot, Hang Out), zaskakująca i zabawna komódka Audacious, sofa kusząca nazwą Lean on Me (z dodatkowymi akcesoriami), ławka Convenience, półki Teaser. Uzupełnią je inne elementy wyposażenia wnętrza: lustro One More Look, wieszaki ścienne (Lean on Me, Butterflies), świeczniki Compose. Za intrygującymi nazwami kryją się klasyczne projekty uzupełnione zwykle o jakiś zaskakujący element albo wykorzystujące  nieoczywiste rozwiązanie, zrealizowane niezwykle starannie i z najlepszych materiałów.

Formuła targów Warsaw Home zakłada, że dobrze poczują się na nich zarówno projektanci i producenci, jak też dystrybutorzy, handlowcy oraz klienci indywidualni. Tegoroczna edycja została pomyślana w taki sposób, aby każda z tych grup bez kłopotu mogła wyłuskać z bogatego programu najciekawsze dla siebie wydarzenia. Tak wiec pierwszy i drugi dzień imprezy będą miały charakter zamknięty, branżowy; trzeci i czwarty, czyli weekend, otwarty – dedykowane będą wszystkim zainteresowanych.

Właściciele marki UMAGE i dystrybutor Pufa Design zapewnią atrakcyjną ofertę dla wszystkich grup gości. Przedstawicielom biznesu zaproponują znane produkty wysokiej jakości, wypróbowany (ale elastyczny) system sprzedaży oświetlenia oraz nowe możliwości związane z kolekcją mebli. Za tymi obietnicami stoi bogate doświadczenie Pufy na rynku B2B.

Architekci wnętrz otrzymają z kolei najlepsze przykłady duńskiego wzornictwa, sprawdzające się zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i publicznej; Pufa Design zapewni im profesjonalną obsługę projektów i szerokie wsparcie techniczne. Wszyscy zaś wielbiciele dobrego wzornictwa na stoisku Umage znajdą piękne przedmioty cieszące oczy i nierujnujące budżetu, a także podpowiedzi, jak z ich pomocą upiększyć swoją prywatną przestrzeń.


Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home
4-7 października 2018 r.
Stoisko UMAGE Hala F, stoisko F2.8
Ptak Warsaw Expo

Pufa Design

1 komentarz

  1. Pięknie wyglądają te fotele. Minimalistyczny styl, który naprawdę przykuwa wzrok!

Odpowiedz


*