Fotel Lever wybrany przez nas na letnią propozycję w odcieniu szlachetnego błękitu

W najnowszym, letnim wydaniu magazynu Elle Decoration Polska królują błękity. Idealnie w ten trend wpisuje się fotel Lever w barwie szmaragdu. To propozycja dla miłośników lazurowych wybrzeży i nasyconych kolorów. Mebel pochodzi od rodzimego producenta Happy Barok, odważnie łączącego w swoich projektach barokowy przepych z nowoczesną ekstrawagancją.

fotel-lever-plusz-od-happy-barok_Pufa_design

Katarzyna Jasyk, główny projektant marki Happy Barok, urzeka polskich dekoratorów wnętrz wyobraźnią artysty. Fantazyjne formy, wyrazista kolorystka oraz szlachetne tkaniny – przede wszystkim aksamit i plusz – stanowią wyróżnik polskich mebli. Chętnie sięgają po nie osoby prywatne, architekci i inwestorzy do aranżowania sklepów z biżuterią, salonów samochodowych, czy recepcji nadmorskich SPA.fotel-lever-plusz-od-happy-barokFotel Lever Plusz w odcieniu szlachetnego błękitu to nasza propozycja na ten tydzień. Kubełkowa forma inspirowana designem z przełomu lat 60/70-tych i miękka pluszowa tkanina sprawiają, że mebel staje się głównym obiektem spojrzeń.

Nam kojarzy się ze szlachetnością i fantazją oraz nieograniczoną swobodną w aranżacji w różnych stylach.

happy_barok_fotel_inspiracja_wnetrza_Pufa_design

Źródło zdjęcia Archiproducts

inspiracje_blekity_happy_barok_pufa_design

Źródło zdjęcia Hadleycourt

szmaragdowy_inspiracje_happy_barok_pufa_design

Źródło zdjęcia Theultralinx

stylowa_aranzacja_happy_barok_pufa_design

Źródło zdjęcia Domainehome

styl_inspiracja_happy_barok_pufa_design

Źródło zdjęcia Fashiongonerogus

oferta_tygodnia_lever_pufa_designWygodny i produkowany z dbałością o najmniejszy szczegół  fotel Lever Plusz od 5 czerwca w Pufa Design w okazyjnej cenie 540 zł (została tylko jedna sztuka!).

Warto poznać także pozostałe meble marki Happy Barok – zapraszamy!

 

Pufa Design

koszyk_wicker_muuto_Pufa_design
Praca Kołobrzeg

Odpowiedz


*