Donice betonowe okrągłe – nowoczesne rozwiązanie w klasycznym wydaniu

Donice betonowe okrągłe – nowoczesne rozwiązanie w klasycznym wydaniu

Okrągłe donice betonowe łączą klasyczną formę z nowoczesną stylistyką. Okrągły kształt donic przez wielu z nas uważany jest za dominujący wśród produktów przeznaczonych do uprawy roślin. Uniwersalny kształt warto przełamać unikatowym wzornictwem, dlatego okrągłe donice betonowe doskonale wpasują się w ten motyw. Przybierają one formę walca o różnej średnicy, które mogą się zwężać ku dołowi lub posiadać zaokrąglone dno. Wybór wzorów i kształtów okrągłych donic betonowych jest szeroki, dlatego z pewnością konsumenci dopasują odpowiednią donicę do swojego wnętrza.

Donice Podium, Bolia
  • Donice betonowe
  • Donice betonowe ogrodowe

Zastosowanie okrągłych donic betonowych w ogrodzie

Donice betonowe okrągłe z powodzeniem sprawdzą się w ogrodzie. Przybierają formę okazałych mis, przydatnych przy uprawianiu kwiatów, między innymi lawendy czy wrzosów, a także dekoracyjnych traw. Przy stosowaniu donic w ogrodzie należy zdecydować się na produkt, który będzie nadawał się do stosowania na zewnątrz. Jednym z najlepszych tworzyw jest beton włóknisty, który zapewni odporność donicy na działanie wysokich oraz niskich temperatur. W naszym sklepie internetowym znajdują się okrągłe donice betonowe osadzone na podstawach, które można umieścić w ogrodzie, które będą także ozdobą wejścia do domu lub tarasu.

Donica Podium i Combo, Bolia

Donice betonowe okrągłe doskonałym rozwiązaniem w wielu typach wnętrz

Okrągłe donice betonowe pasują do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym, industrialnym, a także loftowym. Ciężkie betonowe donice można umieszczać na metalowych kwietnikach, które wyeksponują nie tylko roślinę, ale przede wszystkim całą donicę. Rośliny z okazałymi, ozdobnymi liśćmi, na przykład zamioculcasy, monstery czy sansevierie będą dobrze współgrały z surową formą okrągłych donic betonowych. Taki typ donic nadaje się nie tylko dla roślin o dużych rozmiarach. Dla uprawy ziół lub mniejszych kwiatów przydatne będą donice betonowe okrągłe, wykonane z lekkiego betonu, które można postawić na parapecie.

Donice Podium, Bolia

Pufadesign

Odpowiedz


*