Zmień na wiosnę

Słońce zagląda przez okno coraz częściej, czas na zmianę w aranżacji naszych wnętrz. Bo zmieniać zawsze można, a nawet trzeba. Małe przemeblowanie może zdziałać cuda – zgodzicie się? Pragniemy Was zainspirować, dlatego przygotowaliśmy kilka pomysłów na wiosenne reorganizacje.

A jakie są Wasze pomysły? Z przyjemnością opublikujemy rezultaty Waszych wiosennych zmian. Wyślijcie wybrane zdjęcie na nasz adres pawel@pufacafe.pl lub umieśćcie na naszym fanpage http://www.facebook.com/PufaDesign

Po pierwsze – odświeżenie sof za pomocą nowych kolorowych kap, pledów o lżejszych splotach. W grę wchodzi kupienie lub uszycie poduszek z materiałów o graficznych wzorach, ze zdjęciami kwiatów lub motywem w klimacie leśnym.

Po drugie – rewolucją ścian, w takich miejscach jak stół w jadalni czy wolna ściana w przedpokoju. Naklejki lub tapety w oryginalne, zdecydowane wzory znakomicie prezentują się w towarzystwie monochromatycznych mebli.


Małe co nieco, nowy stolik kawowy, stołek w ożywczym kolorze mogą odświeżyć kącik przy kanapie, oknie lub w sypialni.

Souk_shop

Po trzecie – znacie powiedzenie „oczy jedzą”. Wiosna sprzyja potrzebie nowej aranżacji stołu, ponieważ zmienia się menu, pojawiają się zielenie, żółcie i biele. Warto pobawić się nowymi detalami.

Po czwarte – żywa zieleń, temat rzeka dla tych, co mają ogródki przydomowe i eksperymentują z nowymi donicami i krzewami. Uroczy, ożywczy i niebanalny dodatek do jasnych, przestronnych i oczyszczonych ze zbędnych detali salonów.

Pufa Design

Odpowiedz


*