cats_hat_pufa_design_oferta_tygodnia

Cat’s Hat studia Grupa Products – zostań autorem własnej lampy

Ulubienica architektów i miłośników designu – kolekcja Ili_Ili chorwackiej Grupa Products jest kolorowa, nowoczesna i zabawna. W tej serii sami dobieramy kolory poszczególnych elementów, by stworzyć unikalną lampę. Cat’s Hat to dobry przykład, że gry słowne mogą być równie kreatywne, jak komponowanie własnej lampy.

inspiracja_cats_hat_pufa_design

Źródło zdjęcia Grupa Products, Hotel Amarin

Można by się spierać, czy rzeczywiście Cat’s Hat przypomina koci kapelusz, ale jedno trzeba przyznać projektantom kolekcji Ili_Ili („albo albo”) – genialnego pomysłu na połączenie dowcipnych nazw z produktami, które można kreować samemu. Czyż nie jest to świetna zabawa?

cats_hat_pufa_design_kolory_lamp

cats_hat_zielona_czas_na_wnetrze_maj_2015

Cat’s Hat w magazynie Czas na Wnętrze – maj 2015. Źródło zdjęcia Siła Głosu

cats_hat_inspiracja_sila_glosu

Źródło zdjęcia Siła Głosu

opakowanie_cats_hat

moduly_lampy_cats_hat_ILI-ILI

W lampach modułowych Cat’s Hat nie ma nieudanych kombinacji. A tych może być wiele. Wystarczy połączyć któryś z czterech kolorów (żółty, zielony, niebieski i szary) na 3 cylindrycznych elementach i już mamy nowe, niepowtarzalne zestawienie. Lampy te radośnie rozświetlą monochromatyczne przestrzenie kuchni, biur, hoteli czy barów.

oferta_tygodnia_cats_hat

Lampy Cat’s Hat od Grupa Products są dostępne w ofercie promocyjnej w dniach 19 – 26 czerwca. Udanego tworzenia niepowtarzalnych oświetleniowych kompozycji – życzy Pufa Design.

Pufa Design

pufadesign.pl_stolik_kawowy_na_kółkach
pufadesign.pl_lampy_industrialne_hand_made_promocja

Odpowiedz


*