mini-przenosny-glosnik-bezprzewodowy-woofit-rozne-kolory

Bezprzewodowy mini-głośnik WOOFit. Ciesz się muzyką bez ograniczeń

Powiedzenie „mniej znaczy więcej” w tym przypadku sprawdza się w 100%. Czysty i dosadny dźwięk, 15-metrowy zasięg bez kabli i wzmacniaczy oraz przyjemny dla oka design – mini-głośnik WOOfit duńskiej marki SACKit zaskakuje możliwościami i wydajnością godną niejednego zestawu Hi-fi.

Pierwsze wrażenie – jak takie małe urządzenie może odtwarzać mocną w brzmieniu muzykę, łączyć się bezprzewodowo z tabletem, smartfonem czy komputerem oraz być zestawem głośnomówiącym i radiem w jednym? Okazuje się, że moc technologii zamknięta w niepozornych rozmiarów głośniku WOOFit jest ogromna.

glosnik_woofit_promocja_pufa_design

Fot. Designsekcja.pl

woofit_promocja_pufa_design

Fot. Designsekcja.pl

Mini-głośnik WOOFit zaprojektowano z myślą o relaksie i zabawie. Trwałość baterii urządzenia zapewnia 3 godziny odtwarzania muzyki non-stop. Teraz możesz słuchać ulubionych kawałków Stinga, Sade czy Pink Folyd’ów gdziekolwiek jesteś – czy ćwiczysz w parku, jedziesz rowerem do przyjaciół, bierzesz kąpiel w wannie czy też odpoczywasz w hamaku popijając lampkę ulubionego wina.

mini-przenosny-glosnik-bezprzewodowy-woofit-pufa-design

mini-przenosny-glosnik-bezprzewodowy-woofit-pufa-design-promocjaWOOFit stworzono dla osób żyjących w ruchu. 7 odcieni obudowy i nowoczesny design mini-głośnika wpasują się w każdy styl użytkownika.

oferta_tygodnia_woofitOd 12 do 19 czerwca w Pufa Design mocna oferta na mini-głośniki WOOFit w niewielkiej cenie za 294,80 zł. Wybierz ulubiony kolor, łącz się i słuchaj.

Pufa Design

Praca Kołobrzeg
pufadesign.pl_minimalistyczna_lampa_stołowa_muuto

Odpowiedz


*