lampa_signworks_02_oferta_tygodnia_Pufa_design

W malinowym chruśniaku. Kuszenie zmysłów lampą SignworksS 02R

Duszno było od malin, któreś, szepcząc, rwała, a szept nasz tylko wówczas nacichał w ich woni… (B. Leśmian). Zapach malin, delikatny sorbet, ciepło lata – z tym kojarzy nam się lampa Signworks 02R od Kafti Design. Lekka, subtelna i kobieca lampa wyróżniona nagrodą Must Have 2014 – warto mieć ją w swoich wnętrzach.

Lampa_signworks_02R_Kafti_DesignKafti Design tworzą siostry: Monika Brauntsch i Sonia Słaboń. W lampie Signworks 02R skupiły wszystkie najważniejsze cechy charakterystyczne dla tej marki: prostą formę, wyszukany detal, oryginalny koncept. Abażur wykonano z wytrzymałego, lekkiego i odpornego na podarcie Tyveku®. Dzięki gniecionej fakturze z geometrycznym nadrukiem Signworks 02R w kolorze delikatnej maliny tworzy subtelny i niepowtarzalny efekt. Widzimy ją w minimalistycznej garderobie nowoczesnej singielki, słonecznym apartamencie bizneswoman czy rodzinnym salonie.

salon_inspiracja_lampa_signworks_02r

Źródło zdjęcia: Lonnymag.com

aranzacje_lampa_signworks_02r_Pufa_Design

Źródło zdjęcia: Remodelista.com

inspiracja_kolor_lampa_signwors_02r

Źródło zdjęcia: Bloglovin.com

kwiaty_kolor_inspiracja_lampa_kafti_signworks_02_r

Źródło zdjęcia: Thewordgirl1.tumblr.com

oferta_tygodnia_Pufa_design_signworks_02_r

Malinowa lampa Signworks 02R Kafti świetnie sprawdzi się nad biurkiem, stołem w salonie, czy w jadalni. Od 22 maja 2015 w specjalnej ofercie tygodniowej – dostępna w Pufa Design w wysmakowanej, niższej cenie za 287,10 zł.

Pufa Design

japoński_design
koszyk_wicker_muuto_Pufa_design

Odpowiedz


*