Lampa_Norm_12

Lampa NORM12. Urok chwili nie przemija

Piękno światła, ulotny moment, kiedy słońce promieniami dotyka ziemi. Podobnie żarówka rozświetla klosz lampy. Jedna chwila potrafi całkowicie odmienić przestrzeń. Magię tego momentu w pełni oddaje i zatrzymuje w czasie lampa Norm12 Normann Copenhagen. Spod 67 płatków lekkiego abażuru światło przenika delikatnie i nastrojowo.

Lampa_Norm_12_Pufa_Design_promocja

Lampa Norm12  zaprojektowana została przez jednego z najwybitniejszych znawców gry światła – Simona Karkov. Zaokrąglony klosz lampy przypomina w kształcie kwiat karczocha. Matowy abażur miękko rozprasza światło żarówki.

Lampa_Norm_12_Normann_Copenhagen

Lampa Norm12 w rozmiarze XL jest wybierana przez architektów do oświetlenia przestronnych wnętrz – ceglanych apartamentów, nowoczesnych salonów z odzieżą, części komunikacyjnych galerii handlowych. Uniwersalny, biały kolor lampy pozwoli na dopasowanie jej do różnych aranżacji.

Oferta_tygodnia_Norm_12_XL_Pufa_Design

NORM 12 rozmiar XL to organiczna, lekka i dekoracyjna lampa do samodzielnego montażu. Zachwyca równowagą miedzy nowoczesnym wzornictwem a codzienną funkcjonalnością. Do 21 maja 2015 r. do nabycia z atrakcyjnym rabatem -25% w Pufa Design.

Pufa Design

skandynawski_design_w_pufadesign.pl

Odpowiedz


*