Żyrandol Raito Nordlux Design For The People - na 5 żarówek, biały

1 718,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10-15 dni roboczych

szt.

1 718,00zł

  • Styl skandynawski
  • Vintage
  • Metal
  • Szkło

Ratio jest nowoczesną, ponadczasową i niezwykle piękną serią lamp, które są idealnym połączeniem prostoty i elegancji. Mleczne szkło daje serii komfortowe oświetlenie: miękkie, rozproszone, niemęczące i nieoślepiające. Kolekcja Raito doskonale wpisuje się w aktualne trendy poprzez łączenie mlecznego szkła z detalami ze szczotkowanego mosiądzu.

Urzekający żyrandol z tej serii pięknie rozświetli każde pomieszczenie. Wygląda znakomicie w nowoczesnych wnętrzach, ale równie wspaniale prezentuje się w pomieszczeniach w stylu retro, np. art déco. Jest elegancki, szykowny i bardzo gustowny.

Bønnelycke MDD to duńska multidyscyplinarna firma projektowa z krajowym i międzynarodowym doświadczeniem. Została założona w 1988 r. przez Henrika Bønnelycke. Kierowany niewzruszonym pragnieniem i chęcią konstruktywnej i innowacyjnej pracy, Bønnelycke rozpoczął swoją karierę projektami lamp, mebli i dekoracji wnętrz. Szybko stał się znany jako niekonwencjonalny architekt bez kaprysów i fanaberii. „To może być zabawne” i „Oczywiście, że można to zrobić” - to często używane w jego firmie frazy.

Bønnelycke MDD: „Jesteśmy perfekcjonistami z profesjonalną ciekawością. Zapewniamy szeroki zakres prac projektowych, obejmujących architekturę i projektowanie wnętrz, projektowanie mebli i produktów do zadań komunikacyjnych, projektowanie graficzne i projektowanie stron internetowych.”

Producent: Nordlux Design For The People

Projekt: Bønnelycke MDD

Materiał: szkło, metal

Kolor: biały

Wymiary: średnica klosza 20 cm (5x), wysokość 55 cm, szerokość 67 cm

Długość kabla: 300 cm

Źródło światła (5x): E27; maks. 15W (brak w  zestawie)

Podsufitka: średnica: 11,8 cm, wysokość 7,4 cm

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Żyrandol Raito Nordlux Design For The People - na 5 żarówek, biały

Żyrandol Raito Nordlux Design For The People - na 5 żarówek, biały

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane