Tkanina tapicerska Husk KVADRAT

763,00zł

Szczegółowy opis produktu

PD_13167

zwykle w ciągu 15-20 dni roboczych

szt.

763,00zł

  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Ekskluzywny design
  • Vintage
  • Tkanina
  • Wełna

Husk to tkanina dzianinowa o trójwymiarowej, prążkowanej strukturze zaprojektowana przez Marca Thorpe'a. Rytmiczne wzornictwo inspirowane jest wyglądem łusek kukurydzy, na które natknął się podczas swoich podróży po polach północnych Włoch.

Trójwymiarowe żebra, o pozornie przypadkowej grubości od pięciu do dziesięciu milimetrów, biegną równolegle do krajki, nadając tkaninie Husk wyjątkowo przyjemny w dotyku, komfortowy wyraz. W przypadku tapicerowania większego mebla, pasy byłyby poziome.

Husk jest wykonana z dwóch różnokolorowych przędz, które łączą się, tworząc jednolity melanż. Szwy biegną po obu stronach żeber w subtelnie kontrastujących lub ton w ton odcieniach, tworząc przyciągające wzrok szczegóły, które ujawniają się przy bliższym przyjrzeniu się.

Marc Thorpe: "Inspiracją dla kolekcji Husk była liściasta zewnętrzna powłoka kłosa kukurydzy. Nieregularna, linearna faktura nadaje się do stworzenia architektury, która jest zarówno wizualna, jak i dotykowa. Formalny język tkaniny gra z rytmami światła i cienia oraz miękkimi, organicznymi tonami występującymi w naturze."

Ze względu na swoją dzianinową konstrukcję, Husk jest wyjątkowo rozciągliwa i miękko przylega do krzywizn i organicznych kształtów mebli. Doskonale nadaje się zarówno do pomieszczeń prywatnych, jak i publicznych.

Producent: KVADRAT

Projekt: Marc Thorpe

Kolekcja: Husk

Skład: 66% wypełnienie z poliestru, 15% wełna, 9% poliester, 9% nylon, 1% elastan

Szerokość: 155 cm

Waga: 1390 g / mb

Trwałość: 100.000 cykli Martindale

Wyprodukowano w Holandii.

Więcej informacji o tkaninie w specyfikacji do pobrania poniżej. 


Szczegółowe zdjęcia kolekcji: kliknij

Uwaga! Cena za 1 metr bieżący o szerokości tkaniny wyszczególnionej w specyfikacji. Prosimy o podanie kodu tkaniny, którą jesteś zainteresowana /-y.

Pełen wzornik tkanin Husk dostępny jest w naszym showromie.

Pobierz

Napisz swoją recenzję

Tkanina tapicerska Husk KVADRAT

Tkanina tapicerska Husk KVADRAT

Napisz swoją recenzję