Tapeta / mural BRAMA PORTOWA ONWALL - czarno-biała, 2x2m

254,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle 5-7 dni roboczych

szt.

254,00zł

  • Nowoczesny
  • Polski design
  • Nieszablonowy design
  • Tworzywa sztuczne

ONWALL to szczecińska marka projektująca i drukująca tapety, obrazy, naklejki ścienne oraz plakaty. Ich grafiki, ilustracje, elementy typografii przenoszone są na materiały najwyższej jakości. Swoje produkty tworzą we współpracy z artystami, są unikalne i nadają wnętrzom pozytywną atmosferę.

Tapeta BRAMA PORTOWA z kolekcji SZCZECIN została zaprojektowana przez Łukasza Bogdanowicza. Naniesiona na ścianę sprawia, że wnętrze staje się niezwykle interesujące. Grafika przedstawia fragment rzeźby, która ozdabia jedną ze ścian Bramy Portowej w Szczecinie. Poprzez graficzny styl, barokowy charakter rzeźby i użycie delikatnych bieli i szarości, obraz fragmentu Bramy Portowej idealnie zrównoważy nowoczesny charakter wnętrza, a także podkreśli elegancki styl przy bardziej klasycznych aranżacjach.

Brama Portowa jest jedną z dwóch zachowanych bram, wchodzących w skład fortyfikacji miejskich, budowana w latach 1725-1727. Budowla przetrwała wojnę dzięki zdemontowaniu oraz ukryciu zdobionych szczytów w lesie oraz obsadzeniu bramy bluszczem. Przez bramę prowadziła droga ze Szczecina do Berlina stąd jej pierwotna nazwa “Berliner Tor”.

Marka ONWALL w swojej produkcji używa tuszy lateksowych, które pozwalają na ekologiczny, bezzapachowy druk, bezpieczny dla środowiska. Tapety i grafiki ONWALL charakteryzuje wierne odwzorowanie kolorów, lepszy kontrast, nasycenie barw oraz trwałość.

Producent: ONWALL

Kolekcja: SZCZECIN

Projekt: Łukasz Bogdanowicz 

Kolor: czarno-biały

Wielkość tapety: 200 cm x 200 cm - 4 pasy (bryty)

Wielkość pasa (brytu): 50 cm x 200 cm

Rodzaj wykończenia: bez laminatu lub z laminatem (wzmacnia tapetę oraz daje delikatny, satynowy połysk) -wybierz

Napisz swoją recenzję

Tapeta / mural BRAMA PORTOWA ONWALL - czarno-biała, 2x2m

Tapeta / mural BRAMA PORTOWA ONWALL - czarno-biała, 2x2m

Napisz swoją recenzję

Inne produkty w tej kategorii