Tapeta / mural SEDINA ONWALL - czarno-biała, 3x3m

529,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle 5-7 dni roboczych

szt.

529,00zł

  • Nowoczesny
  • Polski design
  • Nieszablonowy design
  • Tworzywa sztuczne

ONWALL to szczecińska marka projektująca i drukująca tapety, obrazy, naklejki ścienne oraz plakaty. Ich grafiki, ilustracje, elementy typografii przenoszone są na materiały najwyższej jakości. Swoje produkty tworzą we współpracy z artystami, są unikalne i nadają wnętrzom pozytywną atmosferę.

Tapeta SEDINA z kolekcji SZCZECIN została zaprojektowana przez Łukasza Bogdanowicza. Naniesiona na ścianę sprawia, że wnętrze staje się niezwykle interesujące. Na podstawie archiwalnych materiałów stworzono grafikę przedstawiającą pomnik Sediny. Kompozycja nawiązuje do marynistycznych tradycji i przypomina o portowym charakterze miasta. Poprzez graficzny styl i użycie delikatnych bieli i szarości, mural Sediny idealnie zrównoważy nowoczesny charakter wnętrza, a także podkreśli elegancki styl przy bardziej klasycznych aranżacjach.

Rzeźba została odsłonięta w 1898 roku. Jej tajemnicze zniknięcie w czasie II wojny światowej do dziś wzbudza wiele emocji i inspiruje wielu pasjonatów historii oraz artystów.

Marka ONWALL w swojej produkcji używa tuszy lateksowych, które pozwalają na ekologiczny, bezzapachowy druk, bezpieczny dla środowiska. Tapety i grafiki ONWALL charakteryzuje wierne odwzorowanie kolorów, lepszy kontrast, nasycenie barw oraz trwałość.

Producent: ONWALL

Kolekcja: SZCZECIN

Projekt: Łukasz Bogdanowicz 

Kolor: czarno-biały

Wielkość tapety: 300 cm x 300 cm - 6 pasów (brytów)

Wielkość pasa (brytu): 50 cm x 300 cm

Rodzaj wykończenia: bez laminatu lub z laminatem (wzmacnia tapetę oraz daje delikatny, satynowy połysk) -wybierz

Napisz swoją recenzję

Tapeta / mural SEDINA ONWALL - czarno-biała, 3x3m

Tapeta / mural SEDINA ONWALL - czarno-biała, 3x3m

Napisz swoją recenzję

Inne produkty w tej kategorii