Tapeta / mural PANDA ONWALL - czarno-biała, 2x2m

254,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle 5-7 dni roboczych

szt.

254,00zł

  • Nowoczesny
  • Dla dzieci
  • Polski design
  • Nieszablonowy design
  • Tworzywa sztuczne

ONWALL to szczecińska marka projektująca i drukująca tapety, obrazy, naklejki ścienne oraz plakaty. Ich grafiki, ilustracje, elementy typografii przenoszone są na materiały najwyższej jakości. Swoje produkty tworzą we współpracy z artystami, są unikalne i nadają wnętrzom pozytywną atmosferę.

Tapeta PANDA z kolekcji SKETCH została zaprojektowana przez Łukasza Bogdanowicza. Naniesiona na ścianę sprawia, że wnętrze staje się niezwykle interesujące. Ciekawa grafika nawiązuje do dekoracyjnego malarstwa ściennego. Motyw pandy wielkiej wprowadza niesamowitą atmosferę. Tapeta zachwyci miłośników przyrody, ludzi kochających te piękne, niestety obecnie nieliczne już zwierzęta i osoby, które tęsknią za bliskością natury. Ten faunistyczny orientalny motyw, niczym rycina z ilustrowanego atlasu, zaciekawia i fascynuje.

Marka ONWALL w swojej produkcji używa tuszy lateksowych, które pozwalają na ekologiczny, bezzapachowy druk, bezpieczny dla środowiska. Tapety i grafiki ONWALL charakteryzuje wierne odwzorowanie kolorów, lepszy kontrast, nasycenie barw oraz trwałość.

Producent: ONWALL

Kolekcja: SKETCH  

Projekt: Łukasz Bogdanowicz 

Kolor: czarno-biały

Wielkość tapety: 200 cm x 200 cm - 4 pasy (bryty)

Wielkość pasa (brytu): 50 cm x 200 cm

Rodzaj wykończenia: bez laminatu lub z laminatem (wzmacnia tapetę oraz daje delikatny, satynowy połysk) -wybierz

Napisz swoją recenzję

Tapeta / mural PANDA ONWALL - czarno-biała, 2x2m

Tapeta / mural PANDA ONWALL - czarno-biała, 2x2m

Napisz swoją recenzję

Inne produkty w tej kategorii