Tapeta FAT DOT GREY ONWALL - szara

487,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle 5-7 dni roboczych

szt.

487,00zł

  • Nowoczesny
  • Dla dzieci
  • Polski design
  • Minimalistyczny
  • Papier i karton

ONWALL to szczecińska marka projektująca i drukująca tapety, obrazy, naklejki ścienne oraz plakaty. Ich grafiki, ilustracje, elementy typografii przenoszone są na materiały najwyższej jakości. Swoje produkty tworzą we współpracy z artystami, są unikalne i nadają wnętrzom pozytywną atmosferę.

Prezentowana tapeta FAT DOT GREY z kolekcji MINIMAL została zaprojektowana przez Łukasza Bogdanowicza. Naniesiona na ścianę, kształtuje charakter wnętrza w bardzo szczególny sposób. Wzór przedstawia grube kropki. Okrągłe kształty podkreślają miłą i przytulną atmosferę. Kolekcja MINIMAL to proste kompozycje powtarzających się wzorów w odcieniach szarości. Pozwalają na stworzenie idealnego tła w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach. Odcienie szarości są doskonałą bazą dla nasyconych, intensywnych barw mebli. Tapety przyciągają uwagę i oczarowują.

Marka ONWALL w swojej produkcji używa tuszy lateksowych, które pozwalają na ekologiczny, bezzapachowy druk, bezpieczny dla środowiska. Tapety i grafiki ONWALL charakteryzuje wierne odwzorowanie kolorów, lepszy kontrast, nasycenie barw oraz trwałość.

Producent: ONWALL

Kolekcja: MINIMAL

Projekt: Łukasz Bogdanowicz 

Kolor: szary

Wielkość tapety: 250 cm x 300 cm - 5 pasów (brytów)

Wielkość pasa (brytu): 50 cm x 300 cm

Rodzaj wykończenia: bez laminatu lub z laminatem (wzmacnia tapetę oraz daje delikatny, satynowy połysk) -wybierz

Napisz swoją recenzję

Tapeta FAT DOT GREY ONWALL - szara

Tapeta FAT DOT GREY ONWALL - szara

Napisz swoją recenzję

Inne produkty w tej kategorii