Ławka / szafka RTV Audacious UMAGE - oak, bladozielona

-15%

4 135,00zł

Obniżka ceny!

3 514,75zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

3 514,75zł

  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Vintage
  • Nowoczesny
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Tkanina

Audacious TV Bench duńskiej marki UMAGE to nieszablonowy mebel z osobowością i polotem. Szafkę zaprojektowano jako połączenie ławki oraz szafki RTV. Tapicerowana tkaniną żaluzja przesuwa się wzdłuż rantu szafki, co pozwala Ci zdecydować czy i na ile uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować jej zawartość. Postawiona przy ścianie sprawia wrażenie całkowicie otoczonej żaluzją, ponieważ otwarta przestrzeń jest zupełnie niewidoczna. W rzeczywistości jednak przesuwny panel składa się z 2 niezależnych części - każda przesuwa się niezależnie.

Szafka RTV zyskała organiczny, zaokrąglony kształt nerki, czym przełamuje minimalistyczne, oszczędne trendy. Nie traci jednak swojego nordyckiego charakteru i wyraźnie nawiązuje formą do klasyki duńskiego designu. Konstrukcja jest solidna i stabilna. Wykonano ją z litego drewna dębowego i bukowego oraz fornirowanej sklejki i MDF-u. Żaluzja tapicerowana jest tkaniną poliestrową o podwyższonych parametrach użytkowych, dostępną w kilku kolorach. Ranty tapicerowanych paneli wykończono eko-skórą w kolorze ciemnego brązu.

Szafka RTV Audacious jest kompaktowym, lecz praktycznym meblem. Jej niewielkie rozmiary świetnie wpiszą się w nawet niewielkie przestrzenie, jednakże ilość miejsca w środku daje duże możliwości. Tylną część szafki wyposażono w specjalne otwory do przeprowadzenia kabli. Co warto podkreślić - wszystkie piloty będą działać niezawodnie, nawet przez zamknięte przesuwne drzwi.

Mebel doskonale sprawdzi się także jako podręczna komoda i ławka w korytarzu, szczególnie gdy zastosuje się z nią dodatkową poduszkę Audacious. Można wykorzystać ją także jako ławę - stolik do sofy w salonie. Dodatkowe miejsce sprawdzi się jako skrytka na prasę, książki, piloty lub jako mini barek

Ideą marki UMAGE jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w wygodnej formie i przystępnej cenie. Komoda przeznaczona jest do własnego montażu. Co więcej, tapicerowane panele możesz w każdej chwili dokupić osobno i sprezentować sobie oraz komodzie szybką i efektowną metamorfozę!

Szafka dostępna jest w wersji z naturalnego drewna dębowego oraz kilku rodzajach tkaniny do wyboru.

Producent: UMAGE

Projekt: Jonas Søndergaard, 2019

Materiał: lite drewno dębowe i bukowe, fornir laminowany, MDF, poliester, eko skóra

Kolor konstrukcji drewnianej: naturalny dąb

Kolor obicja żaluzji: spring green (bladozielony). Uwaga! Kolorystyka tkanin widoczna na zdjęciu wzornika w galerii.

Wymiary: wysokość 40 cm, szerokość 140 cm, max głębokość 46 cm

Napisz swoją recenzję

Ławka / szafka RTV Audacious UMAGE - oak, bladozielona

Ławka / szafka RTV Audacious UMAGE - oak, bladozielona

Napisz swoją recenzję