Hoker STUDIO BARSTOOL 65 cm Black Steel Normann Copenhagen - różne kolory

1 386,00zł

Szczegółowy opis produktu

na zamówienie - zwykle w ciągu 2-4 tygodni

szt.

1 386,00zł

  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Metal

Hoker Studio to lekki, graficzny projekt, w którym smukła stalowa rama idealnie podtrzymuje i okala siedzisko oraz oparcie. Płynne linie tworzą przyciągającą wzrok sylwetkę, a puste przestrzenie pomiędzy ramą a bryłą stołka definiują jego kształt. Prosta konstrukcja ze stali i dębowego forniru dodaje meblom Studio nutkę industrialnego stylu. Studio to projekt, który przyciąga uwagę i olśniewa czystą prostotą.

Uniwersalna seria Studio została zaprojektowana do użytku zarówno w przestrzeniach domowych, jak i publicznych. Kolekcja obejmuje krzesła, fotele i niższe oraz wysokie stołki barowe. Wszystkie modele można sztaplować (ustawiać jeden na drugim), dzięki czemu są bardzo praktyczne i świetnie nadają się do użytkowania w restauracjach czy w placówkach edukacyjnych. Stalowa rama ułatwia chwytanie i przestawianie ich w zależności od potrzeb.

-Prezentujemy nietapicerowany hoker STUDIO BARSTOOL Black Steel 65 cm 

Hokery dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Można również zamówić hokery tapicerowane. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy (sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88).

O projektancie:

Simon Legald ukończył Królewską Duńską Akademię Sztuk Pięknych latem 2012 roku. Jego praca polega na tworzeniu produktów zarówno na małą, jak i na wielką skalę. Projekty Simona opierają się na dialogu pomiędzy rzemieślniczym kunsztem a przemysłem. Legald lubi używać specjalnych technik, które są niezbędne do uzyskania odpowiedniej struktury produktu, co daje świetny efekt wizualny.

Simon Legald o swoich projektach: „Uczciwość jest tym, co sprawia, że produkt jest zrozumiały i co doskonale określa jego funkcjonalność. Jeśli rozumiesz produkt, nie potrzebne są już żadne dodatkowe wyjaśnienia. Istotą mojego produktu jest to, aby po zakupieniu był używany. Musi zadowalać nie tylko funkcjonalnością, ale także zaspakajać potrzeby psychologiczne i estetyczne. Dla mnie prostota ukazuje prawdziwą tożsamość przedmiotów i czyni je godnymi zaufania. Dlatego staram się nie dodawać do swoich projektów zbędnych detali. Pracuję z prostotą poprzez podkreślanie potrzeb, a nie ukrywanie ich. To daje projektowi prosty i szczery wyraz.

Producent: Normann Copenhagen

Projekt: Simon Legald

Wymiary: wysokość 80 cm, szerokość 48 cm, głębokość  47 cm, wysokość siedziska 65 cm

Kolor (do wyboru): zielony, brązowy, jasnoszary, naturalny dąb lub czarny

Kolor nóg: czarny

Materiał: lakierowany lub lakierowany i malowany dębowy fornir (siedzisko), stal malowana proszkowo (nogi)

Uwaga: aby zamówić hoker tapicerowany zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88 

Produkt na zamówienie - brak możliwości zwrotu.

Napisz swoją recenzję

Hoker STUDIO BARSTOOL 65 cm Black Steel Normann Copenhagen - różne kolory

Hoker STUDIO BARSTOOL 65 cm Black Steel Normann Copenhagen - różne kolory

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane