Hoker tapicerowany HYG BARSTOOL 65 cm Normann Copenhagen - różne kolory

1 892,00zł

Szczegółowy opis produktu

PD_11336

na zamówienie - zwykle w ciągu 4-6 tygodni

szt.

1 892,00zł

  • Vintage
  • Styl skandynawski
  • Tworzywa sztuczne
  • Metal
  • Tkanina

Zainspirowany duńskim hygge, Simon Legald, stworzył kolekcję mebli HYG. Pierwotnie, w 2018 roku, seria składała się z dwuosobowej sofy, foteli i podnóżka. W 2020 roku oferta poszerzyła się o fantastyczne krzesła i stołki barowe, które mają cechę charakterystyczną dla wszystkich mebli wypoczynkowych HYG: obfitą, organiczną formę, która powstała z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu.

Stołki barowe HYG są atrakcyjne wizualnie i wytrzymałe. Świetnie odnajdą się w warunkach domowych, ale też idealnie podkreślą klimat np. klubu. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania.

Stołki barowe HYG są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, z siedziskiem całkowicie tapicerowanym, tapicerowanym częściowo oraz nietapicerowanym.

-Prezentujemy tapicerowany hoker HYG BARSTOOL 65 cm

Idea hygge mówi nam o tym jak ważne jest dobre samopoczucie, w uzyskaniu którego tak istotne znaczenie mają poczucie bezpieczeństwa, ciepło i komfort. Właśnie te cechy stanowiły wzorzec, na którym opierał się Simon Legald, projektując kolekcję Hyg. Wraz z pojawieniem się nowych modeli, kolekcja świetnie się rozwija, umożliwiając zwiększenie przytulności domowego zacisza. Pojawiają się nowe możliwości tworzenia spójnego otoczenia, rozszerzając komfort salonu na jadalnię.

O projektancie:

Simon Legald ukończył Królewską Duńską Akademię Sztuk Pięknych latem 2012 roku. Jego praca polega na tworzeniu produktów zarówno na małą, jak i na wielką skalę. Projekty Simona opierają się na dialogu pomiędzy rzemieślniczym kunsztem a przemysłem. Legald lubi używać specjalnych technik, które są niezbędne do uzyskania odpowiedniej struktury produktu, co daje świetny efekt wizualny.

Simon Legald o kolekcji Hyg: „Chwile, w których siadamy razem, rozmawiamy i dzielimy się posiłkiem – dla mnie to właśnie wówczas odczuwa się hygge. Dlatego wydawało się naturalne, że kolekcja Hyg powinna wspierać również takie chwile. Poczucie hygge jest związane nie tyko z wrażeniami wizualnymi, ale leży w ogólnym wrażeniu zmysłowym. Dużo wysiłku wymagało stworzenie kształtu, który zapewni udany wypoczynek i wygodne podparcie dla ludzkiego ciała, tak, aby siedzenie było naprawdę komfortowe.” – mówi Simon Legald.

Simon Legald o swoich projektach: „Uczciwość jest tym, co sprawia, że produkt jest zrozumiały i co doskonale określa jego funkcjonalność. Jeśli rozumiesz produkt, nie potrzebne są już żadne dodatkowe wyjaśnienia. Istotą mojego produktu jest to, aby po zakupieniu był używany. Musi zadowalać nie tylko funkcjonalnością, ale także zaspakajać potrzeby psychologiczne i estetyczne. Dla mnie prostota ukazuje prawdziwą tożsamość przedmiotów i czyni je godnymi zaufania. Dlatego staram się nie dodawać do swoich projektów zbędnych detali. Pracuję z prostotą poprzez podkreślanie potrzeb, a nie ukrywanie ich. To daje projektowi prosty i szczery wyraz.”

Producent: Normann Copenhagen

Projekt: Simon Legald

Wymiary: wysokość 84 cm, szerokość 46,5 cm, głębokość  45 cm, wysokość siedziska 65 cm

Waga: 6,2 kg

Materiał: polipropylen, tkanina (siedzisko), stal malowana proszkowo (nogi)

Opcje kolorów/tkanin: szeroki wybór kolorów z kolekcji tkanin: Camira Synergy i Camira Main Line Flax - zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88 

Kolor nóg (do wyboru): biały, szary, czarny, piaskowy lub oliwkowy

Produkt na zamówienie - brak możliwości zwrotu.

Napisz swoją recenzję

Hoker tapicerowany HYG BARSTOOL 65 cm Normann Copenhagen - różne kolory

Hoker tapicerowany HYG BARSTOOL 65 cm Normann Copenhagen - różne kolory

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane