Stolik kawowy 'Hang Out' Vita Copenhagen - oak

Stolik kawowy 'Hang Out' Vita Copenhagen - oak

1 269,00zł

Szczegółowy opis produktu

5570

produkt dostępny od maja 2018

szt.

1 269,00zł

  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Metal
  • Tkanina
  • Drewno, tworzywa naturalne

Stolik kawowy 'Hang Out' z kolekcji Furniture Feelings duńskiego producenta VITA Copenhagen zaskakuje nieszablonowym podejściem do projektowania. Czy nie masz wrażenia, że większość stolików wygląda świetnie do czasu aż nie zaczną piętrzyć się na nich czasopisma, piloty od telewizorów, tablety i inne drobiazgi? Hang Out jest inny. Organiczny w kształcie blat z fornirowanej sklejki oparto na smukłych, pełnych uroku nóżkach z mosiężnymi detalami. To na nich właśnie zawieszono funkcjonalną kieszeń, która z łatwością pomieści cały ten "bałagan". Szczególnie praktyczne rozwiązanie na wypadek niespodziewanej wizyty gości. Kieszeń wykonana jest z eko-skóry oraz tkaniny, więc w każdej chwili możesz wybrać która strona ma być widoczna.

Konstrukcja stolika jest bardzo wytrzymała, ponieważ wykonano je z litego dębu i fornirowanej sklejki dębowej. Rozmiary mebla sprawiają, że to świetne rozwiązanie do niewielkich salonów. Na pewno funkcjonalność stolika docenią także goście hotelowego lobby czy pokoju.

Ideą marki VITA Copenhagen jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w wygodnej formie i przystępnej cenie. Stolik przeznaczony jest do własnego montażu.

Projekt: Jonas Søndergaard, 2018

Producent: VITA Copenhagen

Materiał: lite drewno dębowe, laminowana sklejka fornirowana, stal platerowana mosiądzem, eko skóra, poliester

Kolor: naturalny dąb + szaro-brązowa kieszeń

Wymiary: wysokość 49 cm, szerokość 75 cm, głębokość 73 cm

Napisz swoją recenzję

Napisz swoją recenzję

Inne produkty w tej kategorii