Sofa 1-osobowa OUTLINE HIGHBACK WORK MUUTO - RIGHT, aluminiowa podstawa, różne kolory

16 508,00zł

Szczegółowy opis produktu

PD_9845

na indywidualne zamówienie - zwykle w ciągu 3 - 6 tygodni

szt.

16 508,00zł

  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Nowoczesny
  • Ekskluzywny design
  • Tworzywa sztuczne
  • Metal
  • Tkanina
  • Drewno, tworzywa naturalne

Outline Highback Work łączy w sobie charakterystyczne dla serii Outline miękkie głębokie siedzisko i czyste wysublimowane linie z bardzo praktycznym wysokim oparciem. Ogromnym atutem tego projektu jest jego niebywała funkcjonalność. Dzięki wspaniałemu pomysłowi powstał mebel, który stał się idealnym schronieniem do pracy. To przytulne miejsce umożliwia nam pełną koncentrację. Pozwala się skupić na pracy czy nauce, a przy tym jest wygodne i dość przestronne. Ta oryginalna sofa posiada wbudowane miejsce do przechowywania oraz wyjście na kable, co umożliwia łatwy dostęp do zasilania. Outline Highback Work to ponadczasowy, ale jednocześnie bardzo nowoczesny design, który pasuje idealnie do każdej otwartej przestrzeni, także przestrzeni publicznej czy biura. W małych pomieszczeniach natomiast, pozwala na zaszycie się w przytulnym miejscu, odseparowanie od pozostałej części pomieszczenia i spokojną pracę w upragnionym zaciszu.

Projektanci Anderssen & Voll tak mówią o swoim projekcie: „Tworząc serię sof Outline chcieliśmy, aby powstały meble eleganckie, posiadające wizualną lekkość, zapewniające pełen komfort oraz przedstawiające aspekty nowoczesnej architektury poprzez użycie w nich odpowiednich elementów. W serii Outline zastosowano takie proporcje, aby uzyskać prosty i elegancki look, uzupełniony jednocześnie obfitym siedziskiem i smukłymi nogami. Te przepiękne sofy posiadają pewną łagodność i przyjemny, spokojny, kojący charakter właśnie dzięki miękkim, głębokim siedziskom, wyrazistym liniom, silnie architektonicznemu wyrazowi. To nakładanie na siebie różnych form nadaje projektowi bardzo wysublimowany look.”

Anderssen & Voll to norweski duet projektantów, Torbjørna Anderssena i Espena Volla. Studio ma swoją siedzibę w Oslo. Duet został okrzyknięty norweskimi i skandynawskimi projektantami roku. Otrzymali także międzynarodowe nagrody i uznanie za projekty mebli, oświetlenia oraz akcesoriów domowych.

W skład kolekcji wchodzą m.in. sofa 2- i 3-osobowa, sofa Chaise Longue right i left, sofa i krzesło studio oraz krzesło.

Producent: Muuto

Projekt: Anderssen and Voll

Materiał: rama wykonana jest ze stali i drewna, nogi z polerowanego aluminium, obicie z materiałów Remix firmy Kvadrat; wypełnienie pierzem i pianką

Wymiary: długość 105 cmgłębokość 78 cm, wysokość siedzenia 40 cm, wysokość 115 cm

Paleta kolorów Remix: kliknij (wybierz i napisz w komentarzu)

Opcje kolorów/tkanin: szeroki wybór kolekcji tkanin i ich kolorów - zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji i wyceny: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88

Uwaga: produkt nie podlega zwrotowi - produkowany na indywidualne zamówienie

Napisz swoją recenzję

Sofa 1-osobowa OUTLINE HIGHBACK WORK MUUTO - RIGHT, aluminiowa podstawa, różne kolory

Sofa 1-osobowa OUTLINE HIGHBACK WORK MUUTO - RIGHT, aluminiowa podstawa, różne kolory

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane