Sofa tapicerowana ERA SOFA Normann Copenhagen - nogi z orzecha włoskiego, różne kolory siedziska

8 266,00zł

Szczegółowy opis produktu

na zamówienie - zwykle w ciągu 50-60 dni roboczych

szt.

8 266,00zł

  • Styl skandynawski
  • Ekskluzywny design
  • Nowoczesny
  • Tworzywa sztuczne
  • Metal
  • Tkanina
  • Drewno, tworzywa naturalne

ERA to kolekcja mebli zaprojektowanych przez Simona Legalda dla duńskiej marki Normann Copenhagen. W jej skład wchodzą między innymi niezwykłe sofy i fotele. Cała kolekcja łączy w sobie nowoczesne techniki produkcji z tradycyjnym kunsztem meblarstwa. Dzięki temu design jest wyrazisty i ponadczasowy. Kolekcja z łatwością dostosowuje się do potrzeb nowoczesnych wnętrz, ponieważ została zaprojektowana w sposób elastyczny i uniwersalny, z prostotą i szeroko rozumianą wszechstronnością. Dzięki różnorodnym tkaninom, kolorom i nogom, wybrany wzór można dostosować do swojego zamysłu i wybrać mebel zgodnie ze swoimi pragnieniami.

Klasyczne, zachęcające, nastrojowe i o zaokrąglonej linii. Takie właśnie są meble wypoczynkowe z kolekcji ERA. Jednak to nie wszystko. Dwuosobowa sofa ma piękne proporcje, wyraźną sylwetkę i współczesny wyraz. W ciągu ostatnich lat we wnętrzach dominowały duże rozbudowane kanapy, jednak nowe trendy powracają do mniejszych, bardziej kompaktowych i zgrabnych sof, które charakteryzują się sporym urokiem. Prosta konstrukcja projektu, z dobrze dopasowaną tapicerką i drewnianymi nogami były nieodłączną częścią aranżacji wnętrz w latach 30’ i 40’ minionego wieku, co wiązało się z odpowiedzią na modne wówczas masywne meble w stylu wiktoriańskim. Obecnie istnieje duża potrzeba większej elastyczności przy urządzaniu przestrzeni, nie tylko domowej, ale także publicznej. Meble muszą być bardziej poręczne, minimalistyczne, przytulne i jednocześnie bardzo wygodne. ERA to kolekcja o miękkich łukach i smukłych liniach. Wyrażają one spokój i kojącą formę, która zaprasza siedzącego do błogiego wypoczynku. Czytanie, korzystanie z laptopa, oglądanie telewizji czy popołudniowa drzemka stają się przyjemne i bardzo wygodne. Te piękne sofy przypadną do gustu zarówno miłośnikom designu, rodzinom z dziećmi, młodym parom, ale także ich dziadkom. Praktyczny rozmiar pozwala z łatwością dopasować sofę do przestrzeni o różnej wielkości, a niezwykle mocna konstrukcja zapewnia spokojne użytkowanie sofy także w przestrzeni publicznej. Dzięki różnorodnym tkaninom, kolorom i nogom, wybrany wzór można dostosować do swojego zamysłu i wybrać mebel zgodnie ze swoimi pragnieniami. Meble ERA w 2015 r. zostały laureatami nagrody German Design w kategorii „Special Mention”.

Producent: Normann Copenhagen

Projekt: Simon Legald

Wymiary: wysokość 78 cm, szerokość 145 cm, głębokość 77 cm, wysokość siedziska 41 cm

Kolekcje tapicerki (do wyboru): Gabriel/Fame, Gabriel/Fame Hybrid, Gabriel/Breeze Fusion lub City Velvet vol 2

Materiał: stal, pianka poliuretanowa, tapicerka, fornir z orzecha włoskiego

Kolor nóg: naturalne drewno orzecha włoskiego

Konserwacja: czyścić używając środka do czyszczenia tekstyliów, bądź tapicerki; rekomendowane jest częste odkurzanie przy użyciu miękkiej końcówki- pomaga utrzymać odpowiednią kolorystykę

Uwaga: produkt wysyłamy złożony

Produkt na indywidualne zamówienie.

Jeśli jesteś zainteresowany produktem, skontaktuj się w celu ustalenia koloru tapicerki, zapraszamy do kontaktu: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88.

Napisz swoją recenzję

Sofa tapicerowana ERA SOFA Normann Copenhagen - nogi z orzecha włoskiego, różne kolory siedziska

Sofa tapicerowana ERA SOFA Normann Copenhagen - nogi z orzecha włoskiego, różne kolory siedziska

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane