Sofa 2-osobowa IN SITU MUUTO - konfiguracja 4

14 498,00zł

Szczegółowy opis produktu

na zamówienie - zwykle w ciągu 15 dni roboczych

szt.

14 498,00zł

  • Nowoczesny
  • Ekskluzywny design
  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Tkanina
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Tworzywa sztuczne
  • Metal

IN SITU to wspaniała, ekskluzywna kolekcja pięknych, eleganckich sof modułowych, które można indywidualnie dopasować do swoich potrzeb, kierując się wybraną przestrzenią oraz własnym poczuciem estetyki. Dostępnych jest aż 30 zaprojektowanych konfiguracji. Miękkie wygodne siedziska zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Kolekcja jest wykonana z dużą starannością i dbałością o detale, przy czym sofy IN SITU prezentują się raczej swobodniej i mniej formalnie niż pozostałe projekty Anderssena & Volla. Do tapicerowania sof używane są materiały najwyższej jakości, m. in. Kvadrat czy Rohleder.

-Prezentujemy sofę 2-osobową IN SITU w konfiguracji 4 (moduły A80 + I98)

Tkanina Clay: pierwotnie odczuwalne może być duże naprężenie materiału, co powoduje powstawanie fałd. Jest to całkowicie normalne, pozwala projektowi zachować idealny kształt przez wiele lat. Z czasem materiał wyrówna się, zapewniając jednocześnie, że obicie nie będzie zbyt luźne.

Sofy mogą być wykonane z innych tkanin i mogą być skonfigurowane w inny sposób. W celu indywidualnej wyceny i zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy (sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88).

O projektantach: Anderssen & Voll to norweski duet projektantów Torbjørna Anderssena i Espena Volla. Siedziba ich studia znajduje się w Oslo. Obaj zostali okrzyknięci w Norwegii norweskimi i skandynawskimi projektantami roku oraz otrzymali międzynarodowe nagrody i zyskali uznanie za swoją pracę, obejmującą meble, oświetlenie oraz akcesoria domowe.

Projektanci o sofach IN SITU: „Chcieliśmy połączyć funkcje modułowości z pięknem prostych, eleganckich linii i pełnią komfortu. Naszkicowaliśmy profil biegnący wzdłuż siedziska i oparcia sofy, aby subtelnie ukryć widoczne elementy modułowości, jednocześnie łącząc poszczególne moduły w celu uzyskana pełnego efektu wizualnego. Zestawiliśmy to z wyraźnymi liniami i komfortem miękkiego siedziska. Sofy IN SITU łączą w sobie wielkość tradycyjnych włoskich sof i prostotę skandynawskiego designu, dzięki czemu stanowią serce każdej przestrzeni.”

Producent: Muuto

Projekt: Anderssen & Voll

Materiał: rama ze stali malowanej proszkowo, drewniana kostrukcja modułu, pianka, watolina, włókna, obicie z materiałów najwyższej jakości (m. in. Kvadrat czy Rohleder)

Wymiary: długość 216 cmgłębokość 169 cmwysokość 70 cm, wysokość siedzenia 38 cm, głębokość siedzenia z lewej 74 cm, głębokość siedzenia z prawej 136 cm 

Obicie:  Ocean 80 firmy Rohleder lub  Clay 12 firmy Kvadrat (wybierz i zaznacz)

Opcje kolorów/tkanin na indywidualne zamówienie - zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji i wyceny: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88

Uwaga: poduszki nie są w cenie sof - zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji

Napisz swoją recenzję

Sofa 2-osobowa IN SITU MUUTO - konfiguracja 4

Sofa 2-osobowa IN SITU MUUTO - konfiguracja 4

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane