Panel wyciszający OUTLINE HIGHBACK MUUTO - różne kolory, pasujący do czarnej podstawy

3 545,00zł

Szczegółowy opis produktu

PD_10033

na indywidualne zamówienie - zwykle w ciągu 6 tygodni

szt.

3 545,00zł

  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Nowoczesny
  • Ekskluzywny design
  • Tkanina
  • Tworzywa sztuczne
  • Drewno, tworzywa naturalne

Panel Highback z serii Outline służy do połączenia sof Highback z tej kolekcji. Pełni funkcję panelu akustycznego i wizualnego. Umożliwia on stworzenie zacisznego miejsca, schronienia w którym chętnie się pracuje, uczy, rozmawia czy wypoczywa. Sofy połączone panelem pasują idealnie do każdej otwartej przestrzeni, także przestrzeni publicznej czy biura. W małych pomieszczeniach natomiast, pozwalają na zaszycie się w przytulnym miejscu, odseparowanie od pozostałej części pomieszczenia i wspólną pracę w upragnionym zaciszu.

Projektanci Anderssen & Voll tak mówią o serii Outline: „Tworząc serię sof Outline chcieliśmy, aby powstały meble eleganckie, posiadające wizualną lekkość, zapewniające pełen komfort oraz przedstawiające aspekty nowoczesnej architektury poprzez użycie w nich odpowiednich elementów. W serii Outline zastosowano takie proporcje, aby uzyskać prosty i elegancki look, uzupełniony jednocześnie obfitym siedziskiem i smukłymi nogami. Te przepiękne sofy posiadają pewną łagodność i przyjemny, spokojny, kojący charakter właśnie dzięki miękkim, głębokim siedziskom, wyrazistym liniom, silnie architektonicznemu wyrazowi. To nakładanie na siebie różnych form nadaje projektowi bardzo wysublimowany look.”

Anderssen & Voll to norweski duet projektantów, Torbjørna Anderssena i Espena Volla. Studio ma swoją siedzibę w Oslo. Duet został okrzyknięty norweskimi i skandynawskimi projektantami roku. Otrzymali także międzynarodowe nagrody i uznanie za projekty mebli, oświetlenia oraz akcesoriów domowych.

Producent: Muuto

Projekt: Anderssen and Voll

Materiał: sklejka, obicie z materiałów Kvadrat i Arve; wypełnienie pianką

Wymiary: długość 97 cm, wysokość 97 cm, grubość 2 cm

Paleta kolorów Remix: kliknij (wybierz i napisz w komentarzu)

Opcje kolorów/tkanin: szeroki wybór kolekcji tkanin i ich kolorów - zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji i wyceny: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88

Prezentowana wersja panelu pasuje do sof z nogami w kolorze czarnym.

Dodatkowo: dostępna wersja pasująca do sof z nogami z polerowanego aluminium (w celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu jw.)

Uwaga: produkt nie podlega zwrotowi - produkowany na indywidualne zamówienie


Napisz swoją recenzję

Panel wyciszający OUTLINE HIGHBACK MUUTO - różne kolory, pasujący do czarnej podstawy

Panel wyciszający OUTLINE HIGHBACK MUUTO - różne kolory, pasujący do czarnej podstawy

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane