Sofa modułowa Cosima Bolia
PD_16788
PD_16788
Seria sof modułowych Cosima Bolia zaprojektowana została przez snane studio kaschkasch.
Cosima to miękka i przytulna sofa modułowa, charakteryzująca się zachęcającymi do wypoczynku i relaksu niskimi podłokietnikami i oparciami. Wewnątrz Cosima wykonana jest z drewna z certyfikatem FSC® i wypełniona miękkim puchem i pierzem, wszytym w kanały, aby zwiększyć trwałość i zachować swój kultowy kształt. Cosima może być zaprojektowana specjalnie, aby spełnić Twoje marzenia i potrzeby w dwóch różnych głębokościach siedziska, a Ty możesz usuwać lub dodawać moduły, gdy pojawią się nowe potrzeby.
Kolekcja sof Cosima Bolia to przede wszystkim:
+ Najlepsza sofa do salonu
+ Dwie głębokości siedziska dla różnych potrzeb
+ Łącz według własnego uznania
Uwaga:
Cosima to wspaniała, miękka i wygodna sofa dzięki zastosowaniu luźnych piór, puchu i włókna na wierzchu grubej warstwy zimnej pianki. Te luźne wypełnienia są utrzymywane na miejscu przez wszycie flizeliny w kanały. To górne wypełnienie jest bardzo miękkie i można je przesuwać, siedząc na sofie, a z czasem może zmieniać kształt. Aby utrzymać sofę w dobrym stanie, ważne jest, aby regularnie ją trzepać, ale nadal nie jest możliwe zachowanie w pełni jej kształtu. Z biegiem czasu sofa Cosima będzie miała bardziej zaokrąglony kształt, a szwy będą podążać za tym bardziej organicznym kształtem, ze względu na miękkie, wygodne wypełnienie. Nie jest to postrzegane jako wada, ale po prostu normalne zużycie i miękki wygląd sofy.
Sofy Bolia konfigurujemy i dostarczamy na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji, pomocy w skonfigurowaniu sofy oraz uzyskania oferty: sklep@pufadesign.pl / +48 884 68 78 88
W naszym showroomie w Kołobrzegu posiadamy pełen wzornik tkanin Bolia. Odwiedż nas!
Dane producenta:
Bolia A/S
Værkmestergade 11, 8000 Aarhus C, Dania
customerservice@bolia.com