Dodatkowy zestaw 3 skrzyneczek do regału Stories UMAGE - ciemny dąb

779,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

779,00zł

  • Nieszablonowy design
  • Styl skandynawski
  • Ekskluzywny design
  • Vintage
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Metal

Dodatkowy zestaw 3 skrzyneczek do regału Stories. Skrzynki wykonano z ciemnego drewna dębowego i ozdobiono je niezwykle dekoracyjnym detalem z plecionki wiedeńskiej. Skrzynki w funkcjonalny sposób pozwalają porządkować i przechowywać drobiazgi bez utraty schludności wyglądu regału. Zestaw obejmuje 3 skrzynki w różnych rozmiarach.

O regale Stories:

Stories to prosty w formie regał zaprojektowany przez Sørena Ravna Christensena. Za jego pozorną prostotą kryje się kilka ciekawych funkcjonalności. W zestawie z regałem otrzymujemy 3 drewniane skrzyneczki z uroczym detalem z plecionki wiedeńskiej. Posłużą idealnie jako schowki na drobne przedmioty, prasę, piloty itp. Dodatkowo jedna z półek posiada mosiężną, złotą tacę umieszczoną w wyciętym w półce otworze. To praktyczny detal, który można wykorzystać nie tylko na przechowanie drobiazgów, lecz także jako np. podstawkę doniczki lub podstawkę pod wazon.

Dodatkowo marka UMAGE zadbała o serię dodatkowych akcesoriów do regałów Stories. Zwróć uwagę na dostępne w naszym sklepie dodatkowe półki, dzięki którym powiększysz regał, szklaną, zawieszaną kulę na np. las w słoju, dodatkowe skrzyneczki oraz podręczny stolik montowany na jednej z nóg.

Projektant kolekcji Stories tak mówi o tym produkcie: „Półki mogą dawać wrażenie nieuporządkowania, bałaganu. Stories zapewnia ład dzięki dostępnym akcesoriom i sprawia, że półki są schludne, dzięki czemu można na nich eksponować swoje ulubione przedmioty, w sposób na jaki zasługują."

Regały Stories dostępne są w kolorze naturalnego, jak i ciemnego dębu.

Zobacz pełną kolekcję produktów Stories: kliknij

Ideą marki UMAGE jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w wygodnej formie i przystępnej cenie. Regał przeznaczony jest do własnego montażu.

Producent: UMAGE

Projekt: Søren Ravn Christensen, 2019

Materiał: lity dąb, płyta wiórowa, plecionka wiedeńska (rattan)

Kolor: ciemny dąb

Wymiary: (wysokość x szerkość x głębokość)

13 cm x 25 cm x 35 cm
10 cm x 25 cm x 35 cm
7 cm x 30 cm x 35 cm

Napisz swoją recenzję

Dodatkowy zestaw 3 skrzyneczek do regału Stories UMAGE - ciemny dąb

Dodatkowy zestaw 3 skrzyneczek do regału Stories UMAGE - ciemny dąb

Napisz swoją recenzję