Pled Rhythm Muuto - ciemnozielony

1 284,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 15 dni roboczych

szt.

1 284,00zł

  • Ekskluzywny design
  • Nowoczesny
  • Handmade
  • Eko
  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Wełna

Pled Rhythm to jeden z przepięknych projektów Aiayu. Posiada subtelną strukturę o gustownym splocie i jest bardzo przyjemny w dotyku. Wybrana przez artystkę kolorystyka nadaje mu elegancki, nienachalny wygląd. Pled ma nowoczesny wyraz. Jego naturalność, prostota formy i barwa sprawiają, że jest on idealnym przykładem pięknego dodatku w stylu skandynawskim. Rhythm został wykonany z najwyższej jakości wełny z lamy, co zapewnia wysoki gatunek pledu oraz daje komfort użytkowania. Może stanowić piękne dopełnienie każdego domu.

Wełna, z której powstał została pozyskana w Boliwii w sposób zrównoważony, przyjazny środowisku. Fabryka oczyszcza 100 % wody wykorzystywanej do produkcji i ponownie wykorzystuje 75 %. Fabryka posiada również certyfikat WRAP, który świadczy o produkcji w bezpiecznym, legalnym, humanitarnym oraz etycznym miejscu.

Aiayu to przyjazna środowisku kopenhaska marka, która swoją działalność opiera na przekonaniu, że pochodzenie produktu, jego odnawialny, zrównoważony charakter, wpływ na środowisko są tak samo ważne jak jego walory estetyczne. Aiayu tworzy ponadczasowe projekty, które wykorzystuje się w życiu codziennym.

Pielęgnacja i czyszczenie: Rhythm został wykonany z najwyższej jakości wełny z lamy – z samooczyszczających się włókien, które wymagają mniej czyszczenia niż inne materiały. Wstępnie należy wywietrzyć pled, a jeśli zaistnieje potrzeba prania, należy wyprać go ręcznie w 30 ̊C z użyciem wysokiej jakości mydła. Wcześniej zaleca się moczyć pled w wodzie przez 10 do 15 minut, a potem wyprać (j.w.). Należy unikać skręcania i wyciskania wody. Produkt pozostawić do wyschnięcia na płasko.

Producent: Muuto

Projekt: Aiayu

Materiał: najwyższej jakości wełna z lam

Kolor: ciemnozielony

Wymiary: 160 cm x 130 cm

Napisz swoją recenzję

Pled Rhythm Muuto - ciemnozielony

Pled Rhythm Muuto - ciemnozielony

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane