OUTLET Krzesło bujane CLICK Rocking Chair HOUE - multicolor 2, na zewnątrz

-40%

1 735,00zł

Wyprzedaż! Obniżka ceny!

1 041,00zł

Szczegółowy opis produktu

w ciągu 24 h - ostatnie sztuki / outlet

Dostępność: 1 szt.

szt.

1 041,00zł

  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Do ogrodu / na taras
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Metal
  • Tworzywa sztuczne

Outletowe krzesło / leżak bujany CLICK Houe w zestawie kolorstycznym multicolor 2. Bujak pochodzi z naszej ekspozycji w sklepie stacjonarnym. Nie ma uszkodzeń, a jedyne oznaki ekspozycji widoczne są na elementach drewnianych, które wymagają delikatnego odświeżenia papierem ściernym i zaolejowania. Konstrukcja stalowa bez ubytków farby, wygięć, uderzeń.

Produkt wysyłamy na palecie w oryginalnym opakowaniu producenta.

***

Oryginalny opis produktu:

Prezentujemy outdoorowe bujane krzesło CLICK Rocking od duńskiej marki HOUE – stworzone do relaksu w ogrodzie czy na tarasie. Zakończone płozami, umożliwia swobodną zmianę pozycji ciała zarówno dzieci, jak i dorosłych. Estetyczne, solidne i bardzo wygodne, wykonane z ciekawych materiałów, dostępne jest w wielu wersjach kolorystycznych. Ponadto, plastikowe lamelki można mieszać i zamieniać, co daje możliwość tworzenia własnych, różnobarwnych kompozycji. Przejdź na wyższy poziom outdoorowego komfortu.

Producent: HOUE

Projekt: Henrik Pedersen

Kolory lamelek: czarne, ciemnoszare, oliwkowe, bladozielone, petrol, ciemnobrązowe, piaskowe, bladoniebieskie, pigeon blue, pine green, paprika, multicolor 1, multicolor 2 lub ciemnoniebieskie (wybierz odpowiedni zestaw)

Kolor podstawy: szary (płozy - naturalny bambus)

Kolor podłokietników: naturalny bambus

Wymiary: wysokość siedziska 38 cm, wysokość z oparciem 91,5 cm, szerokość 64 cm, długość 99,5 cm

Materiał: plastikowe lamelki (siedzisko), bambus (podłokietniki i płozy), metal malowany proszkowo (podstawa)

BAMBUS

Bambus to naturalny materiał, o który warto zadbać, aby zachować bogatą i piękną powierzchnię przez wiele lat. Ma bardzo twardą powierzchnię, jeśli jednak pozostawia się go do wyschnięcia, staje się porowaty. Dlatego zalecamy, aby traktować go olejem odpowiednim do mebli outdoorowych (podczas nakładania oleju postępuj zgodnie z instrukcją). Nakładanie warto zacząć zaraz po rozpoczęciu używania stołu, a następnie 3-4 razy w roku.

Bambus od HOUE jest bardzo dobrej jakości, dzięki fabrycznemu zastosowaniu specjalnego fungicydu i oleju, jest wyjątkowo trwały. Zalecamy, aby nie okrywać produktu pokrywą. Osłonięty bambus, przy braku cyrkulacji, narażony jest na pleśń i grzyby. Jeśli pojawią się czarne lub brązowe plamy, należy je jak najszybciej usunąć.

Usuwanie grzybów i naprawa uszkodzonej powierzchni bambusowej:

• Gdy bambusowa powierzchnia jest mokra, wytrzyj ją sztywną szczotką. Takie czyszczenie jest dobre na brud i grzyby nawet z głębszych zakamarków bambusa. W razie potrzeby można użyć małej ilości mydła.

• Gdy bambus jest suchy, potraktuj powierzchnię szlifierką mechaniczną, tak jak w przypadku obróbki drewna litego. Upewnij się, czy bambus został równomiernie oszlifowany.

• Po czyszczeniu i szlifowaniu należy natychmiast uszczelnić powierzchnię bambusa olejem (postępuj zgodnie z instrukcją na etykiecie produktu).

• Pozwól olejowi wyschnąć i ciesz się swoim bambusowym produktem.

Dwuletnia gwarancja obejmuje malowaną proszkowo powierzchnię produktu. Nie dotyczy:

- mebli zewnętrznych umieszczonych na linii brzegowej,

- mebli umieszczonych w środowisku wypełnionym wilgocią lub chlorem,

- uszkodzenia mebli spowodowanego niewłaściwym użytkowaniem,

- uszkodzenia mebli spowodowanego niewłaściwym przechowywaniem.

Konserwacja:

- regularne czyszczenie powinno odbywać się za pomocą szmatki i letniej wody,

- jeśli outdoorowe produkty wymagają dodatkowego czyszczenia, można użyć szamponu samochodowego (należy postępować zgodnie z instrukcją na butelce),

- jeśli to możliwe, w okresie zimowym meble ogrodowe powinny być przechowywane w suchym miejscu, aby chronić je przed niekorzystną pogodą,

- nie zalecamy okrywania mebli, ponieważ może to powodować niewskazaną kondensację pary wodnej,

- podczas czyszczenia produktu należy unikać używania ostrych detergentów czy rozpuszczalników,

Stal chroniona jest twardą powierzchnią dekoracyjnego lakieru proszkowego, która zapewnia ochronę na wiele lat. Dodatkowo, aby zapewnić lepszą odporność na korozję w stalowych meblach ogrodowych HOUE, użyto podkładu bogatego w cynk. Jeśli jednak produkt zostanie odrapany lub uszkodzony, metal zacznie rdzewieć, ale korozja nie rozprzestrzeni się i nie spowoduje degradacji produktu. Można użyć lakieru naprawczego po usunięciu rdzy i luźnej farby.


Napisz swoją recenzję

OUTLET Krzesło bujane CLICK Rocking Chair HOUE - multicolor 2, na zewnątrz

OUTLET Krzesło bujane CLICK Rocking Chair HOUE - multicolor 2, na zewnątrz

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane