OUTLET Fotel tapicerowany Merano TON - dąb olejowany, tkanina Softlen 021

-40%

2 590,00zł

Wyprzedaż! Obniżka ceny!

1 554,00zł

Szczegółowy opis produktu

324 400 dab softlen 21

w ciągu 24 h - ostatnie sztuki / outlet

Dostępność: 1 szt.

szt.

1 554,00zł

  • Ekskluzywny design
  • Nowoczesny
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Tkanina

OUTLET - najbardziej rozpoznawalny projekt marki TON, fotel Merano w wyprzedaży poekspozycyjnej. Egzemplarz pochodzi z ekspozycji w sklepie stacjonarnym, nie był używany. Wykonany z drewna dębowego olejowanego, tkanina obiciowa wysokiej klasy użytkowej Softlen 021 w kolorze jasnoszarym. Produkt posiada drobne uszkodzenie forniru na lewym podłokietniku - edługość ok. 0,5 cm. Ślizgacze filcowe białe w komplecie. Rzeczywisty wygląd produktu na zdjęciach w galerii. Produkt wysyłamy w oryginalnym opakowaniu producenta.

+++

Oryginalny opis produktu:

TON – fantastyczna czeska marka meblowa, prezentuje popularny fotel Merano w wersji tapicerowanej. Już od 2010 roku fotel przyciąga uwagę swym niebywałym kształtem. Innowacyjna konstrukcja fotela opiera się na dwóch osiowo krzyżujących się sklejkach. Takie rozwiązanie ciekawie wygląda i gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Merano świetnie sprawdzi się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Jest oryginalny i wygodny. Polecamy!

Meble TON dostępne są w szerokiej gamie niestandardowych wybarwień drewna (biel, kolory antyczne, kolory pigmentowe). Jeśli zainteresowany jesteś niestandardowym wykończeniem lub innym produktem tej marki, a nie możesz go znaleźć na naszej stronie, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania wyceny: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88.

Producent: TON

Projekt: Alexander Gufler

Materiał: drewno dębowe, tkanina z kategorii A - E (do wyboru)

Kolor: naturalny dąb + różnego rodzaju wybarwienia; szeroki wybór kolorystyczny tkanin (próbki kolorów kategorii A - D w galerii, wybierz odpowiedni)

Uwaga: do kategorii E należy tkanina Alcantara, która dostępna jest we wszystkich odcieniach podanych we wzorniku producenta (http://www. alcantara.com/cms-web/upl/entities/box/Colors. pdf) – jeśli jesteś zainteresowany tkaniną, zapraszamy do kontaktu: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88

Wymiary całkowite: wysokość 78 cm, głębokość 58 cm, szerokość 54 cm

Wysokość podłokietników: 66 cm

Wysokość siedziska: 47 cm

Szerokość siedziska: 47,5 cm

Głębokość siedziska: 39 cm

Waga: 7,8 kg

Napisz swoją recenzję

OUTLET Fotel tapicerowany Merano TON - dąb olejowany, tkanina Softlen 021

OUTLET Fotel tapicerowany Merano TON - dąb olejowany, tkanina Softlen 021

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane