OUTLET Lampa Acorn White Copper UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) - miedź

-50%

345,00zł

Wyprzedaż! Obniżka ceny!

172,50zł

Szczegółowy opis produktu

w ciągu 24 h - ostatnie sztuki / outlet

Dostępność: 1 szt.

szt.

172,50zł

  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Tworzywa sztuczne
  • Metal
  • Szkło

Lampa po ekspozycji targowej - nie posiada wad fabrycznych, ani żadnych uszkodzeń. Była jedynie przez kilka dni elementem wyposażenia stoiska targowego.

Produkty potargowe mogą nosić ślady montażu, jednak niewidoczne po ponownym zmontowaniu lamp. Opakowania lamp oryginalne, jednak są otwierane i mogą mieć drobne uszkodzenia. Lampy wysyłane są w zabezpieczonych przesyłkach w dodatkowych kartonach.

Produkt w oryginalnym opakowaniu VITA Copenhagen.

+++++

ORYGINALNY OPIS PRODUKTU:

Jaka inspiracja stoi za projektem lampy Acorn UMAGE (dawniej VITA Copenhagen)? Jacob Rudbeck sięgnął po sprawdzone źródło - naturę! Spacer cichym lasem, wdech rześkiego powietrza, dźwięk szeleszczących liści... a pod stopami delikatne żołędzie leżące u podstawy dumnych dębów. Mając w pamięci ten obraz stworzył kolekcję lamp wiszących Acorn. Ich drobna, filigranowa wręcz forma łączy w niesłychanie subtelny sposób kilka materiałów. Delikatna linia szklanego klosza, jego silikonowe zwieńczenie w matowej bieli i kontrastujące, eleganckie wnętrze z lustrzanego metalu. Podążając za trendami do wyboru w jednym z kilku modnych odcieni. Tak zrównoważony projekt nie mógł powstać inaczej.

Lampa Acorn, choć drobna, gra główne skrzypce we wnętrzu. Wyeksponowana żarówka daje równomierne, nastrojowe światło. A gdy zastosujesz kilka tych lamp powieszonych obok siebie lub w kaskadzie - otrzymasz imponujący, jasny żyrandol.

Do zastosowania z lampą Acorn polecamy żarówkę Idea LED 2W A++ 45 mm.

Wszystkie produkty UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) są projektowane z prostotą i rozpoznawalnością kształtów. Ideą jest oferowanie produktów w przystępnej cenie, więc dostarczane są rozłożone, do samodzielnego montażu. Ich projekt jest jednak na tyle przemyślany, że zajmuje to maksymalnie kilkanaście minut i nie wymaga użycia narządzi ani kleju.

Uwaga! Zestaw nie zawiera zawieszenia. Rekomendujemy dedykowane zawieszenia z kablem w oplocie do wszystkich lamp UMAGE (dawniej VITA Copenhagen):

Standardowe z tworzywa: kolor biały lub kolor czarny

Metalowe UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) Rosette: kliknij

Silikonowe UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) Cannonball: kliknij

Możesz także wybrać inne zawieszenie z naszej oferty akcesoriów do lamp.

Doskonałym rozwiązaniem umożliwiającym powieszenie kilku lamp w jednym miejscu jest kolekcja UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) Cannonbal Cluster: kliknij

Projekt: Jacob Rudbeck

Materiał: szkło, silikon, aluminium

Wymiary: średnica 14 cm, wysokość 16 cm

Kolor: biały + miedź lustrzana (wnętrze)

Źródło światła: żarówka E27 LED max 15W (nie dołączona)

Sprawdź jak zaaranżować produkty UMAGE dzięki naszemu wirtualnemu showroomowi: klik

Napisz swoją recenzję

OUTLET Lampa Acorn White Copper UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) - miedź

OUTLET Lampa Acorn White Copper UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) - miedź

Napisz swoją recenzję

Inne produkty w tej kategorii