Krzesło Co Dining Audo Copenhagen (dawniej Menu) - wersja z tworzywa, z podłokietnikami, czarno-biała

Szczegółowy opis produktu

1189022

not showing price

  • Nowoczesny
  • Eko
  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Tworzywa sztuczne
  • Metal

Razem, wzajemnie, wspólnie: słowa, które definiują angielski przedrostek „co-” są sercem projektu Co Chair. Seria krzeseł „Co Chair” powstała we współpracy The Office Group i Norm Architects. Krzesła są wielofunkcyjne, dostosowują się do szerokiej gamy potrzeb i stylów wnętrz. Odpowiadają na wyzwania projektowe wspólne dla przestrzeni prywatnych i publicznych, dzięki czemu są tak samo atrakcyjne w domach, na wykładach, w salach konferencyjnych i w biurach co-workingowych.

Opierając się na rozległej wiedzy The Office Group na temat potrzeb w zakresie aranżacji przestrzeni w miejscu pracy i wyboru odpowiednich mebli, seria krzeseł Co Dining łączy w sobie lekki minimalistyczny profil z doskonałym komfortem siedzenia oraz możliwością ustawienia 15 krzeseł w formie kompaktowej wieży. Wyprofilowana forma i ciepłe materiały wprowadzają skoncentrowany na człowieku minimalizm, charakterystyczny dla Norm Architects. Formę wyróżnia szerokie i strategicznie ustawione oparcie, które zapewnia swobodę ruchów i maksymalny komfort, a solidna rama tworzy intrygującą sylwetkę.

Co istotne, aktualnie jako materiał do tworzenia plastikowej części kolekcji Co Dining Chair, stosowany jest formowany wtryskowo plastik z recyklingu. Jest on wykorzystywany do produkcji siedziska, oparcia i podłokietników. Materiał jest pozyskiwany od producentów przemysłowych z Europy, poddawany jest recyklingowi w celu zmniejszenia ilości odpadów i zmniejszenia produkcji nowego plastiku. Wytrzymały matowy materiał współgra z eleganckimi malowanymi proszkowo na czarno stalowymi ramami krzeseł. W przypadku krzeseł tworzonych z użyciem drewna, do produkcji siedziska, oparcia i podłokietników wykorzystywany jest fornir dębowy. Można również zamówić krzesła tapicerowane z wyceną na życzenie klienta.

Opcjonalnie, można wybrać wersję bez podłokietników lub z podłokietnikami, dzięki którym można jeszcze bardziej podnieść poczucie komfortu. Umożliwiają one także zawieszenie krzesła nad ziemią w celu łatwego czyszczenia.

Dostępnych jest wiele wersji kolorystycznych i tapicerskich, dzięki czemu krzesła Co Dining to wszechstronne współczesne klasyki pasujące do niezliczonych gustów.

Producent:Audo Copenhagen (dawniej Menu)

Projekt: Norm Architects i Els Van Hoorebeeck

Kolor: czarny stelaż, białe oparcie, podłokietniki i siedzisko

Wymiary: wysokość 80 cm, głębokość 50,5 cm, szerokość 62 cm, wysokość siedziska 45 cm, wysokość podłokietników 68 cm

Materiał: polipropylen z recyklingu, stal malowana proszkowo

Waga: 5,8 kg

Dodatkowo: jeśli jesteś zainteresowany wersją tapicerowaną lub niestandardową zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji i wyceny: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88

Uwaga: produkt na indywidualne zamówienie- brak możliwości zwrotu!

Film przedstawiający Co Dining: