Krzesło tapicerowane Time Flies UMAGE - Forest Green / Rusty Brown / różne kolory nóg

1 375,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10 dni roboczych

szt.

1 375,00zł

  • Vintage
  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Nieszablonowy design
  • Tworzywa sztuczne
  • Metal
  • Tkanina

Time Flies to pierwsze krzesło tapicerowane w kolekcji mebli marki UMAGE. Oferuje ono piękne linie o niemal artystycznym wyrazie. Wygląd krzesła Time Flies można dostosować, ponieważ projekt zapewnia elastyczność samodzielnej zmiany tapicerki. Dzięki temu możesz zmienić styl wizualny bez konieczności kupowania nowego krzesła, co zapewnia zrównoważone życie produktu. 

Jak mówi o krześle jego twórca, Jonas Søndergaard: „Antropomorficzny kształt Time Flies™ został zaprojektowany z myślą o dopasowaniu do ciała, bez względu na to, czy relaksujesz się wygodnie, czy też wybierasz bardziej wyprostowaną pozycję siedzącą."

Krzesło zapewnia wygodę ze wszystkich pozycjach, gdy czas mija podczas kolacji z przyjaciółmi - stąd też nazwa Time Flies™. Twoja pozycja na krześle zwykle zmienia się wraz z upływem czasu: od siedzenia prosto podczas jedzenia obiadu czy pracy, aż po opuszczanie się do bardziej przypadkowych pozycji późnym wieczorem. Bywa, że prowadząc ciekawą rozmowę z towarzyszem po którejś ze stron obracasz ciało. Podłokietnik krzesła został celowo zaprojektowany tak, aby umożliwić wsunięcie pod niego nóg.  Cała konstrukcja jest miękkia i stabilna dając podparcie pleców ze wszystkich stron.

Ideą krzesła Time Flies jest dowolne miksowanie dostępnych kolorów nóg, siedzisk i oparć. Celem projektanta było dostarczanie krzesła w kilku elementach, które użytkownik sam składa w domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy na możliwości ciekawego mieszania barw, a także łatwej wymianie np. samej tapicerki siedziska, jeśli kolor nam się znudzi. Nie musimy wówczas inwestować z zakup kompletnego krzesła.

Zamawiając krzesło Time Flies otrzymujesz każdorazowo: bazę krzesła, nogi w wybranym kolorze oraz dowolnie wybraną tapicerkę na siedzisko i oparcie. Tapicerka nakładana jest na bazę krzesła w prosty sposób za pomocą klasycznych zamków błyskawicznych. Marka UMAGE dostarcza kilka wybarwień tkanin w swojej podstawowej ofercie.

Ideą marki UMAGE jest dostarczanie najwyższej jakości produktów w wygodnej formie i przystępnej cenie. Krzesła przeznaczone są do własnego montażu. Do produktu dołączona jest prosta instrukcja obrazkowa, która prowadzi przez proces montażu.

Producent: UMAGE

Projekt: Jonas Søndergaard, 2019

Materiał: nogi - stal, oparcie: wewnętrzna stalowa konstrukcja otoczona odlewem z pianki PU, siedzisko: sklejka z pianką PU, tkanina obiciowa

Kolor nóg: czarne, chrom, mosiądz (do wyboru)

Kolor tapicerki siedziska: Rusty Brown (welur)

Kolor tapicerki oparcia:  Forest Green (welur)

Wymiary: wysokość całkowita 83 cm, szerokość 57 cm, głębokość 59 cm

Uwaga: jeśli zainteresowana/-y jesteś nietypowym połączeniem kolorystycznym lub chcesz zakupić wyłącznie tapicerkę, skontaktuj się znami, a przygotujemy wycenę indywidualną: sklep@pufadesign.pl / +48 884 68 78 88 W galerii zdjęć znajdziesz także wyszczególnienie wszystkich dostępnych wersji tkanin.


Napisz swoją recenzję

Krzesło tapicerowane Time Flies UMAGE - Forest Green / Rusty Brown / różne kolory nóg

Krzesło tapicerowane Time Flies UMAGE - Forest Green / Rusty Brown / różne kolory nóg

Napisz swoją recenzję