Stolik kawowy ALLEZ 4L Normann Copenhagen - na 4 nogach, różne kolory marmurowego blatu 70x70cm, na zewnątrz

3 887,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 15 dni roboczych

szt.

3 887,00zł

  • Nowoczesny
  • Ekskluzywny design
  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Do ogrodu / na taras
  • Metal
  • Beton i kamień

Seria Allez od Normann Copenhagen to wszechstronny duet stołu i krzesła zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort użytkowania w ciekawych wnętrzach, na tarasie, w ogrodzie, parku czy kawiarni. Nawiązuje do francuskiego życia miejskiego i kultury bistro, która pojawiła się pod koniec XIX wieku i od tego czasu stała się popularnym sposobem życia na całym świecie.

Stolik kawowy Allez jest wyrazisty i gustowny. Przyciąga jakością wykonania, fantastycznym designem oraz funkcjonalnością. Może przyjmować wiele form ekspresjizgodnie z typem aranżacji przestrzeni, w której się znajduje. Obejmuje zarówno modele okrągłe, jak i kwadratowe o różnych rozmiarach i wykonane z różnych materiałów. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych blatów wykonanych z marmuru, szczotkowanej stali nierdzewnej (wersje outdoorowe) lub forniru dębowego (wersja indoorowa). Cylindryczna, żeliwna podstawa z 3 lub 4 nogami nawiązuje do krzywizny nóg krzesła AllezRegulowane nóżki pozwalają ustabilizować konstrukcję na nierównej powierzchni. Stolik jest uniwersalny i ponadczasowy.

- Prezentujemy stolik kawowy Allez w outdoorowej wersji na 4 nogach z marmurowym blatem o wymiarach 70 x 70 cm

O projektancie:

Simon Legald ukończył Królewską Duńską Akademię Sztuk Pięknych latem 2012 roku. Jego praca polega na tworzeniu produktów zarówno na małą, jak i na wielką skalę. Projekty Simona opierają się na dialogu pomiędzy rzemieślniczym kunsztem a przemysłem. Legald lubi używać specjalnych technik, które są niezbędne do uzyskania odpowiedniej struktury produktu, co daje świetny efekt wizualny.

Simon Legald o swoich projektach: „Uczciwość jest tym, co sprawia, że produkt jest zrozumiały i co doskonale określa jego funkcjonalność. Jeśli rozumiesz produkt, nie potrzebne są już żadne dodatkowe wyjaśnienia. Istotą mojego produktu jest to, aby po zakupieniu był używany. Musi zadowalać nie tylko funkcjonalnością, ale także zaspakajać potrzeby psychologiczne i estetyczne. Dla mnie prostota ukazuje prawdziwą tożsamość przedmiotów i czyni je godnymi zaufania. Dlatego staram się nie dodawać do swoich projektów zbędnych detali. Pracuję z prostotą poprzez podkreślanie potrzeb, a nie ukrywanie ich. To daje projektowi prosty i szczery wyraz.”

Producent: Normann Copenhagen

Projekt: Simon Legald

Wymiary: wysokość 75 cm, blat - 70 x 70 cm

Waga: 40,6 kg

Kolory blatu: biały (White carrara), czarny (Black pearl), kawowy (Dark emperador) lub  piaskowy (Light emperador) - wybierz odpowiedni

Kolor podstawy: czarny

Materiał: żeliwna podstawa, blat z marmuru

Konserwacja: czyścić wilgotną szmatką

Uwaga: stolik Allez jest dostarczany w częściach. Do zestawu dołaczono niezbędne narzędzia. Blat jest montowany przy pomocy 4 śrub.

Marmurowe blaty pokryte są warstwą ochronną, dzięki czemu mają zapewnioną długotrwałą ochronę. Mimo wszystko powierzchnia nie powinna być narażona na działanie kwaśnego jedzenia lub napojów, które mogą pozostawiać trwałe plamy na powierzchni.


Napisz swoją recenzję

Stolik kawowy ALLEZ 4L Normann Copenhagen - na 4 nogach, różne kolory marmurowego blatu 70x70cm, na zewnątrz

Stolik kawowy ALLEZ 4L Normann Copenhagen - na 4 nogach, różne kolory marmurowego blatu 70x70cm, na zewnątrz

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane