Hoker PAON Bar stool HOUE - z bambusowym siedziskiem, różne kolory ramy, na zewnątrz

952,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 3-6 tygodni

szt.

952,00zł

  • Styl skandynawski
  • Minimalistyczny
  • Nowoczesny
  • Do ogrodu / na taras
  • Metal
  • Drewno, tworzywa naturalne

Krzesła Paon są świetnym połączniem lekkiego skandynawskiego designu i francuskiej wiktoriańskiej romantyczności. Cała kolekcja składa się z krzesła jadalnianego, wypoczynkowego oraz bujanego, a także z dwuosobowej ławki oraz krzesła barowego. Wszystkie dostępne są w kilku stylowych wersjach kolorystycznych. W kolekcji połączono dwa rodzaje materiałów: malowaną proszkowo stal oraz bambus w postaci bambusowych lameli.

Outdoorowy hoker Paon zapewnia taki komfort siedzenia, którego zazwyczaj nie spodziewamy się po krześle z metalu. Jest nowoczesne i świetnie wykonane. Dzięki możliwości wyboru koloru ramy, można idealnie uzupełnić każdą przestrzeń. Paon umożliwi wymarzony wypoczynek i pozwoli na chwilę relaksu. 

Projektant o sobie: „Czy design rzeczywiście ma znaczenie? Prawdopodobnie nie, ale dla mnie to sprawa kluczowa. Gdy projektuję formy i funkcje, które istotnie poruszają ludzi i otwierają przed nimi nowe możliwości, czuję dreszczyk emocji. ”

Pasja projektowania leży w mojej głowie, duszy i sercu.

Moją główną inspiracją jest neoskandynawski design, w którym widoczne są wpływy londyńskiej atmosfery i amsterdamskiego humoru, często z elementami fuzji, w wyniku czego materiały i funkcje łączą się w nowy i oryginalny sposób. Przy czym zawsze dążę do czystego, prostego looku.”

Producent: HOUE

Projekt: Henrik Pedersen

Kolor ramy: taupe, czarny, pine green, paprica lub midnight blue (wybierz odpowiedni zestaw)

Kolor siedziska: naturalny bambus

Wymiary: wysokość 107 cm, szerokość 55 cm, głębokość 47 cm, wysokość siedziska 78 cm

Materiał: naturalny bambus (siedzisko), metal malowany proszkowo

BAMBUS

Bambus to naturalny materiał, o który warto zadbać, aby zachować bogatą i piękną powierzchnię przez wiele lat. Ma bardzo twardą powierzchnię, jeśli jednak pozostawia się go do wyschnięcia, staje się porowaty. Dlatego zalecamy, aby traktować go olejem odpowiednim do mebli outdoorowych (podczas nakładania oleju postępuj zgodnie z instrukcją). Nakładanie warto zacząć zaraz po rozpoczęciu używania stołu, a następnie 3-4 razy w roku.

Bambus od HOUE jest bardzo dobrej jakości, dzięki fabrycznemu zastosowaniu specjalnego fungicydu i oleju, jest wyjątkowo trwały. Zalecamy, aby nie okrywać produktu pokrywą. Osłonięty bambus, przy braku cyrkulacji, narażony jest na pleśń i grzyby. Jeśli pojawią się czarne lub brązowe plamy, należy je jak najszybciej usunąć.

Usuwanie grzybów i naprawa uszkodzonej powierzchni bambusowej:

• Gdy bambusowa powierzchnia jest mokra, wytrzyj ją sztywną szczotką. Takie czyszczenie jest dobre na brud i grzyby nawet z głębszych zakamarków bambusa. W razie potrzeby można użyć małej ilości mydła.

• Gdy bambus jest suchy, potraktuj powierzchnię szlifierką mechaniczną, tak jak w przypadku obróbki drewna litego. Upewnij się, czy bambus został równomiernie oszlifowany.

• Po czyszczeniu i szlifowaniu należy natychmiast uszczelnić powierzchnię bambusa olejem (postępuj zgodnie z instrukcją na etykiecie produktu).

• Pozwól olejowi wyschnąć i ciesz się swoim bambusowym produktem.

Dwuletnia gwarancja obejmuje malowaną proszkowo powierzchnię produktu. Nie dotyczy:

- mebli zewnętrznych umieszczonych na linii brzegowej,

- mebli umieszczonych w środowisku wypełnionym wilgocią lub chlorem,

- uszkodzenia mebli spowodowanego niewłaściwym użytkowaniem,

- uszkodzenia mebli spowodowanego niewłaściwym przechowywaniem.

Konserwacja:

- regularne czyszczenie powinno odbywać się za pomocą szmatki i letniej wody,

- jeśli outdoorowe produkty wymagają dodatkowego czyszczenia, można użyć szamponu samochodowego (należy postępować zgodnie z instrukcją na butelce),

- jeśli to możliwe, w okresie zimowym meble ogrodowe powinny być przechowywane w suchym miejscu, aby chronić je przed niekorzystną pogodą,

- nie zalecamy okrywania mebli, ponieważ może to powodować niewskazaną kondensację pary wodnej,

- podczas czyszczenia produktu należy unikać używania ostrych detergentów czy rozpuszczalników,

Stal chroniona jest twardą powierzchnią dekoracyjnego lakieru proszkowego, która zapewnia ochronę na wiele lat. Dodatkowo, aby zapewnić lepszą odporność na korozję w stalowych meblach ogrodowych HOUE, użyto podkładu bogatego w cynk. Jeśli jednak produkt zostanie odrapany lub uszkodzony, metal zacznie rdzewieć, ale korozja nie rozprzestrzeni się i nie spowoduje degradacji produktu. Można użyć lakieru naprawczego po usunięciu rdzy i luźnej farby.


Napisz swoją recenzję

Hoker PAON Bar stool HOUE - z bambusowym siedziskiem, różne kolory ramy, na zewnątrz

Hoker PAON Bar stool HOUE - z bambusowym siedziskiem, różne kolory ramy, na zewnątrz

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane