Fotel FORM ARMCHAIR SWIVEL 4L Alu Normann Copenhagen - różne kolory

-20%

1 656,00zł

Obniżka ceny!

1 324,80zł

Szczegółowy opis produktu

na zamówienie - zwykle w ciągu 10-20 dni roboczych

szt.

1 324,80zł

  • Styl skandynawski
  • Nowoczesny
  • Metal
  • Tworzywa sztuczne

Myślą przewodnią przy projektowaniu linii Form było stworzenie fotela, który sprawia wrażenie jedności nóg oraz siedziska. Udało się to osiągnąć dzięki motywowi wypustek. Kubeczki wyrastające ze spodu zapewniają akomodację nogom fotela. Kreują tym samym spójność elementów, choć odmiennych, to płynnie, organicznie jednolitych. Nogi zdają się wyrastać wprost z siedziska. To niczym niezakłócone spotkanie nóg z plastikowym siedziskiem wyraźnie akcentuje wysokiej jakości rzemiosło oraz fundamentalne cechy skandynawskiego designu, czyli prostota i funkcjonalność formy. Minimalizm foteli Form pozwala im dopasować się do ciekawych wnętrz, również dzięki wielu możliwym kombinacjom kolorystycznym i wykończeniowym. Ergonomiczna pozycja i swoboda ruchów, jaką zapewnia linia Form, pozwala odnaleźć się fotelom w każdych warunkach, począwszy od kuchni, jadalni, poprzez biura, kończąc na obiektach dostępnych publicznie, tak na co dzień, jak i na specjalne okazje.

Form Armchair Swivel 4L to projekt bardzo męski i ekskluzywny. Podstawa tego obrotowego fotela jest usadowiona na 4 nogach. Fotel doskonale pasuje do biura, sali konferencyjnej czy np. restauracji. Jest estetyczny i bardzo funkcjonalny.

Producent: Normann Copenhagen

Projekt: Simon Legald

Wymiary: wysokość 80 cm, szerokość 70,5 cm, wysokość siedziska 44 cm

Kolor siedziska (do wyboru): biały, szary, czarny, zielony, niebieski lub czerwony

Kolor ramy: aluminium

Materiał: tworzywo sztuczne (siedzisko), aluminium (rama)

Konserwacja: czyścić wilgotną szmatką

Produkt na zamówienie.

Uwaga: jeśli jesteś zainteresowany wersją tapicerowaną, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji: sklep@pufadesign.pl lub +48 884 68 78 88 

Napisz swoją recenzję

Fotel FORM ARMCHAIR SWIVEL 4L Alu Normann Copenhagen - różne kolory

Fotel FORM ARMCHAIR SWIVEL 4L Alu Normann Copenhagen - różne kolory

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane