Lampa Bright Modeco+ Brass Nordic Tales - przewód crema

589,00zł

Szczegółowy opis produktu

w ciągu 24h

Dostępność: 5 szt.

szt.

589,00zł

  • Styl skandynawski
  • Vintage
  • Nowoczesny
  • Metal
  • Szkło

Nazwa Modeco jest skrótem od słów modernizm i art deco, dwóch głównych okresów wpływu XX wieku. Modeco oznacza przejście od okresu modernistycznego do nowego okresu, w którym ponownie uwidacznia się ozdobny detal i ornamentyka. Innymi słowy Modeco to pierwszy krok Nordic Tales w nowy okres, w którym forma odgrywa większą rolę.

Lampy Brigt Modeco wnoszą kobiecy pierwiastek do surowych, prostych form. Otrzymujemy projekt, który swoją oszczędnością wpisuje się w minimalistyczne wnętrza, jednakże jednoczesnie nadaje im ciepła, subtelności i nastrojowego światła.

Bright Modeco+ Nordic Tales to niewielka lampa, której wydłużony klosz wykonany z mleczobiałego, satynowego szkła pięknie współgra z ozdobnym detalem wykonanym z mosiądzu. Mlecznobiałe szkło subtelnie rozprasza światło dając miękki, komfortowy, lecz jasny blask. Lampa nie oślepia, dzięki czemu idealnie sprawdza się nad stołem w jadalni.

Uwaga! Oryginalny zestaw nie zawiera podsufitki - polecamy zakup oryginalnej podsufitki Nordic Tales -> tutaj. Możesz też skorzystać z podsufitki Muuto E27 kit -> tutaj. Jeśli chcesz połączyć kilka lamp w imponujący żyrandol skorzystaj z podsufitki Multiple -> tutaj.

Producent: Nordic Tales

Wymiary klosza: średnica 20 cm, wysokość 29 cm

Materiał: szkło, metal

Kolor: biały klosz + mosiądz

Przewód: 3 m w kolorze crema

Źródło światła: żarówka E27 max 60W lub odpowiednik LED / energooszczędny - nie dołączona do zestawu

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Lampa Bright Modeco+ Brass Nordic Tales - przewód crema

Lampa Bright Modeco+ Brass Nordic Tales - przewód crema

Napisz swoją recenzję

Inne produkty w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: