Lampa Coctail Please kolekcja ILI ILI - szara

869,00zł

Szczegółowy opis produktu

zwykle w ciągu 10-15 dni roboczych

szt.

869,00zł

  • Handmade
  • Nieszablonowy design
  • Vintage
  • Nowoczesny
  • Metal

Coctail Please z kolekcji ILI_ILI to modułowa lampa wykonana z ręcznie tłoczonego i malowanego proszkowo aluminium. Lampa zbudowana jest z 3 niezależnych elementów, które łączy się w ostateczny kształt za pomocą małych elementów mocujących wewnątrz klosza.

Lampa dostarczana jest w oryginalnym opakowaniu producenta i wymaga samodzielnego złożenia. Jest to jednak bardzo proste i zajmuje kilka minut. Nie wymaga także użycia kleju ani specjalnych narzędzi.

Kolekcja lamp ILI_ILI (z chorwackiego ALBO_ALBO) to seria lamp modułowych, których konstrukcję oparto na cylindrycznych elemenentach o różnych kształtach i kolorach. Poszczególne elementy można łączyć ze sobą dowolnie bawiąc się uzyskanymi formami i zestawami kolorystycznymi. Dzięki temu lampy ILI_ILI charakteryzuje nieograniczona niemal ilośc kombinacji i możliwość dopasowania do najbardziej niebanalnych wnętrz. Wszystkie elementy lamp z  kolekcji ILI_ILI wykonane zostały ręcznie, a następnie pomalowane proszkowo na wybrany kolor.

Projekt / producent: Grupa Products (Chorwacja)

Materiał: aluminium

Kolor klosza: różne odcienie szarości

Kolor przewodu i podsufitki: szary

Wymiary klosza: 26.3 cm (wysokość), 18.5 cm (średnica)

Długość przewodu: 2.5 m

Źródło światła: żarówka E27 max 75W, 220 - 230 V (nie dołączona)

Uwaga! Możemy dostarczyć lampę w innym zestawie kolorów. Każdą lampę z kolekcji ILI_ILI można skomponować z elementów o kilku podstawowych kolorach. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś tym zainteresowany.

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy

Napisz swoją recenzję

Lampa Coctail Please kolekcja ILI ILI - szara

Lampa Coctail Please kolekcja ILI ILI - szara

Napisz swoją recenzję

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: