Lampa DUB 36/18P Dreizehngrad - biała, średnica 36 cm

Szczegółowy opis produktu

not showing price

  • Vintage
  • Nowoczesny
  • Styl skandynawski
  • Handmade
  • Drewno, tworzywa naturalne
  • Metal

Kolekcja lamp Dub marki Dreizehngrad to połączenie minimalizmu i elegancji. Wysmakowane proporcje, stylowe połączenie ręcznie formowanego aluminium i ręcznie toczonego dębowego drewna - to wyróżnik tej serii oświetlenia.

Klosz lampy Dub formowany jest ręcznie z 3mm grubości arkusza aluminium. Każdy egzemplarz ma niepowtarzalne żłobienia w strukturze metalu, co jest bezpośrednim efektem ręcznej pracy rzemieślnika. Następnie aluminiowy klosz pokryty jest farbą w jednym z kilku modnych kolorów. Całość podwieszona została na toczonym ręcznie z dębowego drewna "dysku". W nim także przeznaczono miejsce na żarówkę LED.

Uzyskany efekt to doskonale prosta forma nawiązująca połączeniem szlachetnych materiałów do doskonałych kanonów projektowych. Seria lamp DUB daje miękkie, rozproszone światło punktowe, które idealnie sprawdzi się nad stołem w zastosowaniach prywatnych i publicznych.

Ściemniania żarówka LED GX53 10W może być zamówiona osobno.

Uwaga! Każda lampa marki Dreizehngrad jest wyjątkowa i montowana ręcznie. Ze względu na unikalną charakterystykę drewna, zmienne wybarwienie i strukturę słojów, każda lampa jest inna. Drewno jest materiałem żywym i wykazuje naturalne cechy starzenia się. Zmiany te nie są bynajmniej oznaką gorszej jakości, ale raczej dowodem autentyczności materiału.

Producent: Dreizehngrad

Projekt: kaschkasch

Materiał: drewno - dąb, aluminium

Kolor: drewno - dąb, klosz - matowa biel

Wymiary klosza: 36 cm (średnica), 18 cm (wysokość)

Zawieszenie: w zestawie, metalowe malowane proszkowo na kolor biały, długość przewodu 2m

Źródło światła: żarówka LED GX53 max 10W (nie dołączona)

Dobierz odpowiednią żarówkę do swojej lampy